گزارش تمرین پرسپولیس / شوخی سرمربی پرسپولیس با منشا و لقب جدید برای علیپور

وبسایت رسمی توپ -  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز تیمش برای بازیکنان خود صحبت کرد و از آنها خواست که به فکر شانس و معجزه نباشند.

به گزارش وبسایت توپ ،  نخستین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد مقابل الاهلی عربستان از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی کار با وزنه انجام دادند و در ادامه در چمن تمرین کردند.

* به دلیل صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و برتری مقابل الاهلی عربستان، امروز استقبال خوبی از تمرین پرسپولیس شده بود. حدود هزار هوادار در محل تمرین حضور داشتند و به تشویق بازیکنان و کادرفنی پرداختند.  هواداران در بین تشویق‌های خود سرود قهرمانی نیز سر دادند و از بازیکنان به خاطر نمایش خوبشان مقابل الاهلی تشکر کردند. سرخپوشان نیز همگی به احساسات هواداران پاسخ دادند و همه بازیکنان به خاطر این حمایت از آنها تشکر کردند.

* هواداران پرسپولیس امروز در اقدامی جالب به علی علیپور، مهاجم این تیم که در دیدار مقابل الاهلی زننده یکی از گل‌های پرسپولیس بودند، لقب جدیدی دادند. آنها مهاجم خود را با لقب «علیپور، سعودی‌کش» تشویق کردند.

*  مهدی طارمی و محسن مسلمان که شب گذشته همراه سرخپوشان به تهران نیامده بودند، امروز پس از بازگشت از امارات در تمرین سرخپوشان حضور یافته و با سایر بازیکنان تمرین کردند.

* ابتدا برانکو به مدت ۱۵ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست که بازی برابر الاهلی را فراموش کنند و با جدیت و تمرکز بالا آماده بازی‌های آینده، علی‌الخصوص بازی مقابل الهلال عربستان شوند. برانکو همچنین به بازیکنان تیمش تأکید کرد که به فکر شانس و معجزه نباشند، چون خودشان با تمرکز و تمرینات خوب می‌‌توانند کار را تمام کنند.

* در ادامه بازیکنان زیر نظر مارکو به تمرینات کششی و نرمشی پرداختند و سپس در دسته‌های مختلف به کارهای استقامتی و تمرینات هوازی روی آوردند.

* در ادامه بازیکنان زیر نظر برانکو به دو دسته تقسیم شدند و به انجام کارهای تاکتیکی با توپ پرداختند.

* در بخش پایانی تمرین پرسپولیس بازیکنان اصلی از ذخیره از هم جدا شدند و بازیکنان اصلی تمرین را ترک کردند تا بازیکنان ذخیره به کارهای تاکتیکی بپردازند.

* علیرضا بیرانوند، کریم باقری و محمود خوردبین غایبان تمرین امروز بودند.

* سرخپوشان امروز در تمرینات بسیار شاداب بودند و مدام با هم شوخی می‌کردند که در این بین شوخی برانکو و منشا جالب توجه بود و بازیکنان از این موضوع نیز شوکه شدند.

تیم پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی میزبان تیم پیکان تهران خواهد بود. تمرینات تیم پرسپویس برای دیدار مقابل پیکان از هفته ششم لیگ برتر از فردا به مدت ۲ روز پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

 

 

تسنیم

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار