روزهای حساس کورس اسبدوانی تهران/ شما هم می‌توانید برنده‌ باشید!

تا پایان کورس تابستانه تهران فرصت چندانی با‌قی نمانده و رقابت‌ چابکسواران با اسب‌های نژاد ترکمن، عرب، دوخون و تروبرد در جمعه‌های داغ تابستان و به ‌میزبانی مجموعه سوارکاری نوروزآباد به روزهای حساس خود رسیده است.

، کورس پُرهیجان اسبدوانی تهران میعادگاه کسانی است که زندگی‌شان با اسب و سوارکاری قرابتی جاودانه دارد. این روزها در نوروزآباد حال و هوایی دیگر حاکم است. این کارزار نه‌تنها برای چابکسواران و صاحبان اسب آفریننده جذابیت و هیجان بسیار است، بلکه برای تماشاگران دوست‌دار دنیای اسب و سوارکاری نیز رقابتی مهیج به‌شمار می‌آید، چراکه در بیرون میدان نیز غوغایی برپاست! رقابتی شورانگیز با تجربه حس وصف ناپذیر برنده شدن! تاکنون مشارکت‌کنندگان بسیاری توانسته‌اند برنده جوایز نقدی پیش‌بینی رقابت‌ها باشند و تمام کسانی که ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه در میدان اسبدوانی نوروزآباد حاضر می‌شوند و یا از طریق aionet.ir به تماشای این رقابت می‌نشینند، می‌توانند شانس خود را با پیش‌بینی کورس در www.bord.yaal.ir بیازمایند و حساسیت این کارزار نفس‌گیر را تجربه کنند.

باشگاه دوست‌داران اسب و سوارکاری (یال) این امکان را فراهم کرده است که علاوه بر شارژ آنی کیف پول مشارکت کنندگان، جوایز برندگان پیش‌بینی آنلاین کورس تهران، در روزهای شنبه به حساب برندگان واریز ‌شود.

فدراسیون سوارکاری و باشگاه یال، امکانات رفاهی مناسبی برای مشتاقان این ورزش جذاب تدارک دیده اند که از جمله آنها می‌توان به تجهیز جایگاه VIP، تصویربرداری حرفه‌ای از تمامی زوایای میدان، پخش زنده رقابت‌ها در تلویزیون اینترنتی آیو و مانیتورهای بزرگ داخل میدان، راه‌اندازی کانتر پیش‌بینی در بخش VIP، افزایش باجه‌های پیش‌بینی، ایجاد میکسدزون و... اشاره کرد.

اگر تا به امروز فرصت ورود به دنیای رؤیایی اسب و سوارکاری را نداشته‌اید، با کسب اطلاعات مورد نیاز در @yaal_bot شور و شوق و هیجان را تجربه کنید. شما هم برنده‌اید!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار