ایران بسیار خوب به بازی برگشت

اسپراو: همه چیز در دو دقیقه عوض شد

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: در ست سوم در حالی که همه چیز خوب بود و آمریکا جلو بود، ناگهان لحظه‌ای تمرکزمان را از دست دادیم و ایران هم به خوبی از این فرصت استفاده کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جان اسپراو بعد از شکست شاگردانش برابر ایران در نشست خبری مسابقات جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: همانطور که ایگور (کولاکوویچ) اشاره کرد، بازیکنان آمریکا در دو ست اول و دوم، والیبال فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشتند، مخصوصاً در عبور دادن توپ‌ها نمایش بی‌نقصی داشتند.

وی ادامه داد:  اگر نگاهی به بازی بیندازیم، می‌بینیم که همه چیز در عرض دو دقیقه عوض شد. در ست سوم در حالی که همه چیز خوب بود و آمریکا جلو بود، ناگهان لحظه‌ای تمرکزمان را از دست دادیم و ایران هم به خوبی از این فرصت استفاده کرد و اعتماد به نفس خود را به دست آورد و از آن به بعد بازی ایرانی‌ها به خصوص امیر غفور عالی شد.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: ایران از آن به بعد امتیاز به امتیاز پیش رفت. حالا باید به عقب برگردیم و ببینیم چه تغییراتی می‌توانستیم در تیم انجام دهیم. البته تغییراتی هم امروز در تیم به وجود آوردیم.

وی تاکید کرد: نمی‌توانم بگویم آمریکا بد بازی کرد، اما ایران بسیار خوب به بازی برگشت حتی در همان موقع هم حملات پس از دریافت تیم آمریکا باز هم بهتر و بیشتر از ۷۰ درصد بود. فقط نمی‌توانستیم این تلاش‌ها را به امتیاز تبدیل کنیم.

اسپیرو با اشاره به داده‌های آماری مسابقه ایران و آمریکا گفت: ملی‌پوشان آمریکا بد ظاهر نشدند. همان موقع هم حملات آمریکا در سطح خوبی بود اما به خوبی دو ست اول نبود.

وی در پایان تاکید کرد: ایران واقعا خارق‌العاده بازی کرد و تیم آمریکا را تحت فشار گذاشت. همه تلاشمان را کردیم تا راهی پیدا کنیم و امتیاز بگیریم، اما نشد و در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار