رئیس فدراسیون جهانی اسکی روی آب به ایران می‌آید

دبیر انجمن اسکى روى آب ایران که براى شرکت در اجلاس جهانى اسکى روى آب و تماشاى رقابت‌هاى جهانى این رشته به پاریس سفر کرده، جلسات و مذاکرات رضایت‌بخشی را با مقامات جهانى و آسیایى برگزار کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، عباس ناطق نوری در دیدارى یک ساعته با "پاول فونگ" رئیس اجرایى فدراسیون جهانى و "توماس لین" رئیس کنفدراسیون آسیا در رابطه با برنامه‌هاى انجمن اسکى روى آب ایران گفت‌وگو کرد و مقرر شد در صورت فراهم شدن شرایط طى ٢ الى ٣ سال آینده ایران میزبان یکى از رقابت هاى قهرمانى آسیا و یا جهان باشد.

همچنین فونگ ابراز تمایل کرد که سال آینده به همراه رئیس فدراسیون جهانى به ایران سفر کرده و کمک هاى بیشترى به توسعه اسکى روى آب کشورمان کنند.

ناطق نوری همچنین در دیدارى جداگانه با "خوزه آنتونیو پرز پریگو" رئیس فدراسیون جهانى اسکى روى آب مجددا انتخاب وى به ریاست فدراسیون جهانى را تبریک گفت و ابراز امیدوارى کرد که با حضور او کشورهاى آسیایى نیز بتوانند با قدرت در سطح اول جهان حضور داشته باشند.

رئیس فدراسیون جهانى از حضور مقامات اسکى روى آب ایران در اجلاس پاریس تشکر کرد و اظهار داشت که سال آینده به ایران خواهد آمد. همچنین بستر لازم براى برگزارى دوره‌هاى پیشرفته مربیگرى و داورى در ایران را فراهم خواهد کرد تا اسکى بازان و مربیان ایرانى به دانش روز دنیا برسند.

در این دیدار ناطق نورى لوح یادبود انجمن اسکى روى آب را به رئیس فدراسیون جهانى اسکى اهدا کرد.

نوری همچنین دقایقى با "پاتریک مارتین" رئیس فدراسیون اسکى روى آب فرانسه دیدار و از میزبانى فرانسه در اجلاس جهانى و مسابقات قهرمانى جهان تقدیر کرد و نایب قهرمانى فرانسه در این رقابت ها را تبریک گفت. همچنین وى بر گسترش روابط فدراسیون هاى دو کشور تاکید کرد.

"پاتریک مارتین" از حضور مقامات اسکى روى آب ایران براى شرکت در اجلاس جهانى و تماشاى مسابقات جهانى قدردانى کرد و اظهار داشت که نهایت همکارى بین فدراسیون فرانسه و انجمن ایران در آینده صورت خواهد گرفت.

در پایان ناطق نوری لوح یادبود انجمن اسکى روى آب ایران را به پاتریک مارتین اهدا کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار