رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی معلولان جهان - چین

عنوان چهارمی تیم کامپوند مردان در مرحله مقدماتی/ منشازاده در کامپوند انفرادی هفتم شد

روز نخست از رقابت‌های تیراندازی با کمان معلولان قهرمانی جهان با حضور نمایندگان کشورمان در بخش کامپوند پیگیری شد.

، در بخش انفرادی کامپوند مردان، علی سینا منشازاده با امتیاز ۶۹۱ در جایگاه هفتم قرار گرفت، رمضان بیابانی با امتیاز  ۶۸۷ هشتم شد و هادی نوری با وجود سرماخودردگی و نامساعد بودن شرایط جسمی با امتیاز  ۶۷۶ در جایگاه بیست و پنجم مرحله مقدماتی ایستاد.

همچنین تیم کامپوند مردان ایران متشکل از هادی نوری، رمضان بیابانی و علی سینا منشازاده با کسب امتیاز ۲۰۵۴در جایگاه  چهارم مرحله مقدماتی قرار گرفت.

پیش از این و در نوبت صبح، دیگر کمانداران کشورمان در بخش ریکرو زنان و مردان با حریفان خود روبرو شدند.

تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین با  ترکیب هادی نوری، سمیه رحیمی قهدریجانی (اصفهان)، علی سینا منشاءزاده ، سمیه عباسپور، زهرا نعمتی (کرمان)، رمضان بیابانی (مازندران)، فرزانه عسگری (آذربایجان شرقی)، راضیه شیرمحمدی، زهرا دلخوش (خراسان رضوی)، غلامرضا رحیمی(خوزستان)، اصغر زارعی نژاد، پوریا جلالی پور (تهران) در رقابت های قهرمانی جهان حضور یافته است.

مجید کهتری به عنوان سرمربی،جبرائیل عبادی، لیلا سخایی‌فر به عنوان مربی و مهرداد غلامی به عنوان کمک مربی، در این اعزام ملی پوشان را همراهی می‌کنند و سعید اصغری گنجی نیز به عنوان مربی بدن ساز با تیم همراه است و قاسم قاسمی سرپرستی کاروان اعزامی از کشورمان را بر عهده دارد.

رقابت‌های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین با حضور ۲۴۵ کماندار از ۴۰ کشور جهان از ۲۲ شهریور ماه آغاز و تا ۲۶ شهریور ماه در جریان خواهد بود. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار