بسته نگه داشتن دروازه‌،‌ بردمان را لذت‌بخش‌تر کرد

کونته: بازی‌مان مقابل قره‌باغ بی‌عیب و نقص بود

سرمربی تیم فوتبال چلسی عملکرد تیمش در شب پیروزی پرگل برابر نماینده آذربایجان را بی‌عیب و نقص توصیف کرد.

، آنتونیو کونته از عملکرد تیمش در شب پیروزی خانگی ۶ بر صفر برابر قره‌باغ در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ابراز خرسندی کرد و آن را بدون هرگونه عیب و ایرادی دانست.

کونته که تیمش را پس از یک فصل غیبت در مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا دوباره به این رقابت‌ها برگردانده است، پس از پرگل‌ترین بازی شب نخست از هفته اول این رقابت‌ها گفت: این برد برای شروع کارمان در لیگ قهرمانان خوب بود، یک شروع بی‌نقص. کسب چنین نتیجه‌ای در اولین بازی فصل لیگ قهرمانان امیدوار کننده و روحیه‌بخش است و چیزی که این پیروزی پرگل را لذتبخش‌تر می‌کند، کلین شیت است. من در عملکرد تیمم نکات مثبت فراوانی دیدم.

کونته ادامه داد: حالا باید به کارمان ادامه دهیم، فردا باید استراحت کنیم و دوباره به فکر بازی بعدی باشیم، جایی که باید یک نمایش مقتدرانه ارائه کنیم چون حریف‌‌مان تیمی سرسخت مانند آرسنال است.

سرمربی ایتالیایی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، سپس به گلزنی زاپاکاستا در دقیقه ۳۰ اشاره داشت که زیباترین اتفاق بازی بود. او درباره گل بازیکنی که در آخرین روز بازار تابستانی از تورینو خرید، گفت: او گفت که قصد داشت توپ را سانتر کند اما سانترش تبدیل به گل شد و این برای ما خیلی مهم است.

ادن آزار دومین بازی‌اش را در این فصل برای چلسی به عنوان بازیکن تعویضی انجام داد و کونته تأکید کرد که هنوز شاید خیلی زود باشد که به هافبک بلژیکی تیمش برای بازی در ترکیب اصلی فشار بیاورد و ممکن است برای بازی یکشنبه هفته آینده برابر آرسنال هم چنین کاری را انجام ندهد.

کونته گفت: در مورد آزار ما باید صبر و حوصله داشته باشیم و اجازه دهیم که به طور کامل روند ریکاوری‌اش را سپری کند. باید آرام باشید و تصمیمی که به نفع آزار و تیم است اتخاذ کنیم و گرنه باید ریسک به تأخیر انداختن بازگشت او را به جان بخریم. این راه درست است.

در همین حال قربان قربانوف، سرمربی قره‌باغ – اولین تیم آذربایجانی که در لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند – درباره نتیجه اولین بازی مردانش در مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا گفت: بازی برای ما واقعاً سخت بود. چلسی بسیار خوب بازی می‌کرد و به نظر من جزو تیم‌های مدعی قهرمانی این رقابت‌ها است. ما مرتکب اشتباهات فراوانی شدیم و من قبول دارم که باید بهتر از این بازی می‌کردیم اما از شیوه بازی تیمم راضی‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار