واکنش آنچلوتی به اعتراض‌ ریبری و شایعه جانشینی ناگلسمان

سرمربی باواریایی‌ها در خصوص حرکت اعتراض‌آمیز بازیکن فرانسوی‌اش به تعویض شدنش در جریان بازی با اندرلخت بلژیک واکنش نشان داد.

، تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته (سه‌شنبه) در گروه B لیگ قهرمانان اروپا در حالی با نتیجه ۳ بر صفر از سد اندرلخت گذشت که نماینده بلژیک از دقیقه ۱۱ در پی اخراج اسون کومس ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌دادند. در دقیقه ۷۸ این بازی وقتی آنچلوتی دست به تعویض فرانک رییری زد و توماس مولر را به زمین فرستاد، بال فرانسوی باوارایایی‌ها که به نظر از تعویض شدنش راضی نبود، وقتی به نیمکت تیمش نزدیک شد، پیراهن خود را در آورد و به حالتی عصبانی به گوشه‌ای پرت کرد.

سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پس از بازی در مورد واکنش بال فرانسوی تیمش به تعویض شدنش، گفت: درک می‌کنم که ریبری می‌خواست ۹۰ دقیقه بازی کند، اما گاهی اوقات بازیکنان درک نمی‌کنند که دلیل تعویض‌شان چیست. در این مورد هم من ریبری را به خاطر عملکردش بیرون نکشیدم چون او خوب بود، اما تصمیم گرفتم با توجه به مشکل کوچکی که در تمرین روز یکشنبه برای فرانک به وجود آمده بود و از آنجایی که بازی را تحت‌کنترل داشتیم، در ۱۰ دقیقه پایانی بازی به او استراحت بدهم.

وی ادامه داد: با این وجود واکنش ریبری به تعویض شدن را درک نمی‌کنم و در این خصوص از او توضیح خواهم خواست. فرانک از تعویض شدنش ناراحت بود، اما او یک کارت زرد هم داشت و می‌خواستم به او استراحت بدهم. عملکرد ریبری خوب بود و شاید خودش هم به این موضوع فکر نکرد.

 سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها در مورد عملکرد تیمش در پی ۱۰  نفره شدن اندرلخت هم خاطرنشان کرد: بازی بی‌نقصی نبود، اما در مجموع بازی پس از پیش افتادن ما در نتیجه در همان ابتدای بازی، تحت‌کنترل ما بود. به نظرم ما با آن شدت لازم بازی نکردیم، اما در کل از عملکردمان راضی هستم.

آنچلوتی در واکنش به شایعاتی که گفته می‌شود یولیان ناگلسمان، سرمربی ۳۰ ساله هوفنهایم در آینده جانشین وی در بایرن مونیخ خواهد شد و خود این سرمربی آلمانی هم از رویایش برای سرمربیگری باواریایی‌ها سخن گفته، یادآور شد: طبیعی است که مربی جوان و خوبی همچون یولیان رویای سرمربیگری تیم سطح بالایی را داشته باشد. ناگلسمان یک آلمانی است و طبیعی است که چنین رویایی داشته باشد. سال قبل به او گفتم  زمانی که هدایت تیم بزرگی را برعهده گرفتی، برایت در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار