آغاز اردوی مشترک تیم‌های والیبال نشسته ایران و روسیه از ۱۲ مهر

اردوهای آمادگی تیم‌های والیبال نشسته جوانان و بزرگسالان از ۱۲ مهرماه همزمان با اردوی تیم ملی روسیه در ایران آغاز می‌شود.

، هادی رضایی، مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: تیم ملی روسیه جهت برگزاری اردوی مشترک و چند بازی دوستانه روز ۱۲ مهرماه به ایران می آید. اردوهای تیم های جوانان و بزرگسالان نیز از ۱۲ مهرماه در تهران آغاز می‌شود.

رضایی افزود: در این اردوی مشترک چند مسابقه تدارکاتی با تیم جوانان و بزرگسالان در نظر گرفته‌ایم. این اردوی مشترک تا ۲۰ مهرماه ادامه دارد.

وی در خصوص ترکیب تیم ملی اظهار داشت: اردوهای تیم ملی با همان ترکیب قبل برگزار می‌شود و بعد از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور که آبان ماه برگزار خواهد شد، هر ورزشکاری که آمادگی بیشتری داشت را به تیم ملی دعوت می‌کنیم. البته از چند ورزشکار جوان که در تیم جوانان هستند نیز در ترکیب تیم ملی بزرگسالان استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران برای نظارت بر مسابقات المپیک جنوب شرق آسیا «آ سه آن» فردا شب به مالزی می‌رود.

مسابقات «آ سه آن» از ۲۵ شهریورماه امسال در شهر کوالالامپور مالزی آغاز می‌شود و از هادی رضایی، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته ایران، به عنوان ناظر این مسابقات دعوت به عمل آمده است.

این مسابقات هر چهار سال یک بار در منطقه جنوب شرق آسیا برگزار می‌شود که امسال هم از ۲۵ شهریورماه تا اول مهرماه به میزبانی شهر کوالالامپور مالزی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار