تغییرات تیم دوئلین همراه با تفکر بوده است

سرمربی تیم ملی تالو: دنیا به ووشوی ایران احترام می‌گذارد/ تیم دوئلین ایران در روسیه مدال خوشرنگی کسب می‌کند

«ما جین وی» با تمجید از ووشوی ایران گفت: ووشوی ایران یکی از شناخته‌ترین تیم‌های دنیا است و تمامی جهان و آسیا به آن احترام می‌گذارند.

«ما جین وی»، سرمربی تیم ملی تالوی بزرگسالان و جوانان ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم تالوی جوانان و بزرگسالان اظهار داشت: در سه ماه گذشته شرایط بسیار خوبی داشتیم و تا حد امکان به آنچه می‌خواستیم رسیدیم و تالوکاران جوان و بزرگسال ایران به آمادگی رسیده‌اند. با توجه به امکاناتی که در اختیار ما قرار گرفت، توانستیم به خواسته‌هایمان برسیم و تلاش می‌کنیم در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در کره جنوبی و مسابقات قهرمانی جهان در روسیه به مدال‌های که مدنظر است دست پیدا کنیم.

ما جین وی با تمجید از ووشوی ایران تصریح کرد: ووشوی ایران یکی از شناخته‌‌شده‌ترین تیم‌های دنیا است و تمامی جهان و آسیا به آن احترام می‌گذارند. از اینکه در کادر فنی یکی از بهترین تیم‌های دنیا حضور دارم، راضی هستم.

وی درخصوص امکانات ووشوی ایران عنوان کرد: امکاناتی که در ایران دیده‌ام یکی از بهترین‌هاست و از اینکه موفقیت تیم ملی برای مدیریت فدراسیون ووشو تا این حد دارای اهمیت است، خوشحال هستم. ایران جایی است که می‌توان در آن به پیروزی رسید.

سرمربی تیم ملی تالوی مردان ایران در خصوص شرایط جوانان تالوی ایران گفت: تالوکاران رده‌های سنی ایران بسیار باانگیزه هستند و برای اینکه بتوانند به تیم ملی بزرگسالان رسیده و در آن رده سنی هم حرف برای گفتن داشته باشند، نیاز به زمان و کار زیاد دارند. مهم استعداد است که در آنها دیده می‌شود.

ما جین وی با ابراز امیدواری از کسب مدال تیم دوئلین ایران در مسابقات جهانی، بیان کرد: تیم دوئلین ایران یکی از پرافتخارترین تیم‌هاست و مدال‌های متعددی کسب کرده و مطمئن باشید تغییراتی که در آن ایجاد شده همراه با تفکر بوده است و در مسابقات جهانی روسیه نیز با مدالی خوشرنگ همراه خواهد شد.

وی در پایان با تمجید از کادر فنی تیم ملی خاطرنشان کرد: از غفار امانی و هادی غمخوار بعنوان همکارانم در کادر فنی تیم‌های جوانان و بزرگسالان تشکر می‌کنم که تلاش زیادی برای آماده‌سازی تیم داشتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار