فلینی بار دیگر توانایی‌هایی خود را نشان داد

مورینیو: پلی‌استیشنی بازی کردن بازیکنانم را دوست نداشتم

سرمربی شیاطین سرخ از عملکرد شاگردانش پس از به ثمر رساندن گل دوم انتقاد کرد.

، ژوزه مورینیو در پی برتری ۳ بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش برابر بازل سوئیس در اولین بازی خود در گروه A لیگ قهرمانان اروپا به شبکه تلویزیونی «منچستریونایتد تی‌وی» گفت: کسب سه امتیاز خانگی در شروع و فرصت پایان دادن به مرحله گروهی با دیدار برابر زسکا مسکو در اولدترافورد، خوب است. سه امتیاز این بازی را کسب کردیم و در بازی پایانی گروه هم در خانه باید به میدان برویم و اگر کارمان برای صعود به مرحله بعد به بازی آخر بکشد، چه بهتر آن بازی در خانه باشد نه خارج از خانه. در این بین باید سه بازی خارج از خانه انجام دهیم که همه آنها مهم هستند و باید از آن دیدارها هم امتیاز بگیریم.

وی بار دیگر فرصت را غنیمت شمرد و همانند کنفرانس پیش از این بازی از هافبک بلژیکی خود تمجید کرد. آقای خاص گفت: فلینی بار دیگر توانایی‌هایی خود را نشان داد و هواداران هم این را درک کردند. واقعاً از او راضی هستم چون از زمانی که من هدایت تیم را بر عهده گرفتم، فلینی سعی کرده تمام توانش را برای من، تیم و باشگاه به کار بگیرد و بیشتر از این نمی‌توانم از او راضی باشم. سعی کردم امروز از مروان استفاده نکنم چون به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته بود، اما آسیب‌دیدگی پوگبا برایم گزینه‌ دیگری به جز استفاده از فلینی باقی نگذاشت. حضور او در زمین گزینه خوبی در تقابل با تیمی بود که با پنج بازیکن دفاع می‌کرد و بازیکنان زیادی در محوطه جریمه‌اش تجمع کرده بودند. قدرت سرزنی مروان برای ما یک امتیاز بود و به همین خاطر از او رضایت کامل دارم.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ از گلزنان خود در این بازی هم تمجید کرد و اظهار داشت: کار مهاجمان تیم خوب بود. اگر از من بپرسید که ترجیح می‌دهی کدام یک از بازیکنانت گلزنی کنند، می‌گویم ترجیح می‌دهم همیشه مهاجمانم گل بزنند. نه‌تنها من، بلکه خیلی‌ از مردم عملکرد مهاجمان را با گلزنی ارزیابی می‌کنند و با توجه به شروع خوب لوکاکو و رشفورد در لیگ قهرمانان، کار آنها به نظرم فوق‌العاده بود.

آقای خاص در انتقاد از نحوه بازی بازیکنانش پس از زدن گل دوم به شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» انگلیس گفت: تا زمانی که با نتیجه ۲ بر صفر پیش بودیم، همه چیز پایدار بود و با اعتماد به نفس بازی می‌کردیم، اما پس از آن دست از انجام بازی جدی و گرفتن تصمیات درست کشیدیم. با این شرایط می‌توانستیم خود را به دردسر بیندازیم.

وی عنوان کرد: در واقع بازیکنان ما فوتبال فانتزی و فوتبال پلی‌استیشنی بازی می‌کردند که من این نوع بازی کردن را دوست ندارم. به نوعی با این نوع بازی قمار کردیم و در هر صورت باید به حریف‌مان احترام بگذاریم. مالکیت توپ و میدان را از دست دادیم، از شکل و فرم خود خارج شدیم و توپ را در موقعیت‌های ساده از دست دادیم. اصلاً این سبک بازی بازیکنانم را دوست نداشتم، آنها بیش از حد با خیال آسوده بازی کردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار