رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی معلولان جهان - چین

صدرنشینی زهرا نعمتی و تیم میکس ریکرو ایران در مرحله مقدماتی

رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی معلولان جهان با صدرنشین قهرمان پارالمپیک و همچنین تیم میکس ریکرو کشورمان در مرحله مقدماتی پیگیری شد.

، در اولین روز این رقابت‌ها و در بخش ریکرو، زهرا نعمتی موفق شد با ۶۴۸ امتیاز در جایگاه نخست مرحله مقدماتی قرار بگیرد وصدرنشین شود. همچنین سمیه رحیمی و زهرا دلخوش، دیگر نمایندگان ایران در ریکرو بانوان به ترتیب با امتیازهای ۵۶۷ و ۵۰۸ در جایگاه‌های ۱۷ و ۲۷ مرحله مقدماتی قرار گرفتند.

در مسابقات مقدماتی ریکرو مردان، پوریا جلالی‌پور با کسب امتیاز ۶۲۸  هفتم شد، غلامرضا رحیمی با ۶۰۵ امتیاز در رده شانزدهم ایستاد و اصغر زارعی نژاد نیز با کسب امتیاز ۵۵۳ عنوان چهل  و نهم را به خود اختصاص داد.

رقابت‌های مقدماتی در بخش تیمی ریکرو نیز برگزار شد و تیم بانوان ایران متشکل از زهرا نعمتی، زهرا دلخوش و سمیه رحیمی با کسب امتیاز ۱۷۲۳ در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

در بخش تیمی ریکرو مردان نیز تیم ایران با ترکیب پوریا جلالی‌پور، غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی‌نژاد با کسب امتیاز ۱۷۸۶ جایگاه هشتم مرحله مقدماتی را به خود اختصاص دادند و تیم میکس ریکرو متشکل از زهرا نعمتی و پوریا جلالی پور نیز با امتیاز ۱۲۷۶، صدرنشین رقابت‌های مقدماتی شدند.

رقابت‌های بخش کامپوند مقدماتی امروز در بخش مردان برگزار می‌شود و ادامه این رقابت‌ها در بخش تیمی و بخش بانوان روز پنجشنبه پیگیری خواهد شد.

همچنین امروز برای تیم ایران دو دیدار در بخش حذفی انجام خواهد شد و زهرا نعمتی در  اولین دیدار حذفی خود به مصاف هم‌تیمی‌اش، سمیه رحیمی می‌رود و از سوی دیگر غلامرضا رحیمی نیز با پوریا جلالی‌پور روبه‌رو می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار