در گفت‌و‌گو با تسنیم

احمدی: با توجه به اهمیت بازی‌های آسیایی به حمایت مسئولان نیاز داریم/ امیدوارم در جاکارتا بهترین نتیجه را بگیریم

عضو تیم روئینگ ایران گفت: فرصت کافی تا بازی‌های آسیایی داریم و می‌توانیم با حضور مربی خارجی خود، بهترین عملکرد را در این مسابقات داشته باشیم.

پریسا احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا اظهار داشت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و در این دوره کشورهای دیگری هم اضافه شده بودند و همه تیم ها با آمادگی کامل و برای کسب خوشرنگ ترین مدال‌ها آمده بودند. تیم روئینگ ایران هم دو ماه زیر  نظر مربی خارجی تمرین داشت و در این مدت کوتاه هم مدال‌های زیادی در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کرد. امیدوارم برای بازی‌های آسیایی جاکارتا و با توجه به فرصت زیادی که برای تمرین با مربی خارجی داریم بهترین نتیجه را بگیریم و این مدال‌ها را تکرار کنیم.

وی در ادامه افزود: مشکل اصلی ما برای تمرین پیست بود که خوشبختانه ابهر، پیست ۲۰۰۰ متر دارد و ما آنجا تمرین کردیم. ابهر ارتفاع بالایی دارد و این مسئله برای تمرینات ما بسیار مناسب بود.

 بانوی طلایی مسابقات قهرمانی آسیا در خصوص لزوم برگزاری اردوی برون مرزی گفت: اردوی برون  مرزی برای آمادگی ما لازم است اما هدف اصلی از این اردوها حضور و استفاه از تجربیات مربی خارجی است که خوشبختانه مربی خارجی داریم و حضور جیوگا اولویت اصلی برای ماست. اگر مربی لازم بداند اردوی برون مرزی هم مفید خواهد بود.

وی در خصوص حریفان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا یادآور شد: حریفان ما در جاکارتا همین قایقرانانی  هستند که در قهرمانی آسیا هم حضور  داشتند اما مطمئنا در بازی‌های آسیایی همه قایقرانان با صددرصد توانشان ظاهر می‌شوند چون این بازی‌ها برای همه بسیار مهم است.

احمدی تاکید کرد: از ماه آینده تمرینات خود را آغاز می‌کنیم و با توجه به اهمیت بازی‌های آسیایی به حمایت مسئولان نیاز داریم. فرصت کافی تا بازی‌های آسیایی داریم و می‌توانیم با حضور مربی خارجی خود، با آمادگی مناسب شرکت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار