حضور ما و الهلال در نیمه نهایی اثبات حرف من است

برانکو: اگر چشم بسته حمله می‌کردیم، گل می‌خوردیم/ پیروزی ما دراماتیک بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که اگر تیمش در دیدار مقابل الاهلی چشم بسته حمله می‌کرد، قطعاً گل می‌خورد.

، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل الاهلی و صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: بابت این پیروزی به همه بازیکنانم تبریک می‌گویم. ما در این بازی خیلی خونسرد عمل کردیم و واقعاً به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم، چون آنها کار بزرگی انجام دادند. این نتیجه یک پیروزی دراماتیک بود.

وی با تمجید از عملکرد محسن ربیع‌خواه اظهار داشت: به ربیع‌خواه تبریک می‌گویم و بازی مقابل الاهلی یکی از بهترین روزهای فوتبال او بود. صعود ما به همراه الهلال به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نشان داد که در مرحله مقدماتی چه گروه سختی داشتیم. موقعی که به همراه تیم‌های الوحده، الریان و الهلال در یک گروه قرار گرفتیم به همه گفتم که سخت‌ترین گروه آسیاست و الان که این اتفاق رخ داده به حرف من می‌رسید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه دیدار مقابل الهلال بازی بسیار سنگینی خواهد بود، خاطرنشان کرد: الهلال پرافتخارترین تیم آسیاست. ما با آنها در مرحله گروهی دو بار رودررو شدیم و به دو نتیجه تساوی رسیدیم. نتیجه دو بازی آینده ما با این تیم قابل پیش‌بینی نیست و همه چیز به عقیده من ۵۰-۵۰ است. در واقع جنگی تمام عیار با الهلال پیش‌رو داریم.

برانکو در پاسخ به یکی از خبرنگاران عرب زبان در خصوص نقاط ضعف الاهلی بود، گفت: من دوست ندارم راجع‌به نقاط ضعف و قوت تیمی صحبت کنم. هر تیمی نقاط ضعف و قوت خودش را دارد و اگر این مسئله نباشد، گلی به ثمر نمی‌رسد. به این دلیل علاقه‌ای ندارم در این خصوص صحبت کنم. این بازی برای ما بسیار سخت بود، به خصوص از زمانی که ۱۰ نفره شدیم. اگر قرار بود چشم بسته حمله کنیم، قطعاً گل می‌خوردیم و از این‌رو باید خیلی با برنامه و حساب شده عمل می‌کردیم.

وی درباره به تعویض‌های دو بازی اخیر که از آنها به عنوان تعویض‌های طلایی یاد می‌شود، اظهار داشت: قطعاً هر تیمی که منشا، رسن، مصلح و نعمتی را روی نیمکت دارد، می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد. ما بازیکنانی روی نیمکت داریم که می‌توانند نتایج بازی را تغییر بدهند. فصل قبل ما فقط ۱۳ بازیکن داشتیم که دست من برای تعویض بسته بود، اما این فصل شرایط فرق می‌کند. ما یک نیروی جوان مانند صادق محرمی هم روی نیمکت خود داریم که آنها هم می‌توانند در هر لحظه نتیجه بازی را تغییر بدهند. این خوب است که ما می‌توانیم هر زمان که می‌خواهیم ترکیب خود را تغییر دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: مصلح بازیکن سرزنی است و ما او را به زمین فرستادیم تا از ضربات سر او استفاده کنیم. منشا هم، چنین شرایطی دارد. من باید تأکید کنم علیپور هم امروز روز خوبی داشت و تمام توان خود را به کار گرفت، اما وقتی منشا به زمین آمد ما توانستیم روند تهاجمی خود را بهتر کنیم. خوشحالم که این بازی را بردیم، به مرحله نیمه نهایی رسیدیم و دل هواداران را شاد کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار