در گفت‌وگو با تسنیم

حسینی: ذوب‌آهن مشکل فنی ندارد/ در خانه باید استقلال خوزستان را شکست دهیم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان معتقد است که تیمش مشکل فنی ندارد و در هفته‌های آینده نتیجه خواهند گرفت.

محمدرضا حسینی در مورد شکست ذوب‌آهن برابر فجر سپاسی در جام حذفی به خبرنگار ورزشی گفت: من معتقدم که در این مسابقه بدشانسی آوردیم و اتفاقی که برای خیلی از تیم‌های لیگ برتری رخ داد برای ما هم تکرار شد. داوری در این بازی اصلاً خوب نبود و یک  پنالتی اشتباه برای فجرسپاسی گرفته شد. آنها وقتی گل زدند با ۱۱ نفر به دفاع رفتند و این کار ما را سخت کرد. متأسفانه هرچه زدیم به در بسته خورد و در نهایت حذف شدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا ذوب‌آهن تا الان نتایج ضعیفی گرفته است،‌ تأکید کرد: نمی‌توان گفت که ما نتایج ضعیفی گرفته‌ایم. اصلاً قضاوت در مورد ذوب‌آهن زود است. فقط پنج بازی از لیگ گذشته و مطمئناً ما در هفته‌های آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت. تیم ما در حال شکل‌گرفتن است و اطمینان دارم که می‌توانیم در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان همچنین خاطر نشان کرد: هیچ تیمی اندازه ما موقعیت گل روی دروازه حریفان ایجاد نمی‌کند. به نظر من ذوب‌آهن مشکل فنی ندارد و ما در هفته‌های آینده نتایج خوبی خواهیم گرفت. از طرفی در شروع لیگ مصدومان زیادی داشتیم که این به ضرر ما تمام شد.

حسینی با اشاره به دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته ششم لیگ برتر خاطر نشان کرد: استقلال خوزستان یک تیم جنگنده و فیزیکی است و ما اصلاً کار آسانی نداریم. با این حال ما میزبان هستیم و در اصفهان باید حریف‌مان را شکست بدهیم. با توجه به شرایطی که داریم محکوم به پیروزی مقابل استقلال خوزستان هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار