به استقلال گل بزنم شادی نمی کنم

سینگ: شانه به شانه پرسپولیس پیش می‌رویم

هافبک خلاق پارس جنوبی جم از گلزنی خود در دیدار برابر استقلال مطمئن است، او می گوید در این دیدار گلزنی کنم شادی گلی نخواهم داشت.

به گزارش "توپ"، امید سینگ درخصوص شرایط این تیم بعد از کنار رفتن از جام حذفی اظهارداشت:  ما که نباختیم فقط حذف شدیم، با این حال در این بازی سرمربی تیم در نظر گرفته بود که به پنج، شش بازیکن اصلی تیم استراحت بدهد. ما ۱۲۰ دقیقه روی دروازه نساجی حمله کردیم؛ اما هرچه زدیم گل نشد. بعد از اینکه بازی هم به پنالتی کشید آنها استرس کمتری نسبت به ما داشتند. ما در لیگ برتر بودیم، در صدر جدول قرار داشتیم و مدعی هستیم. همین مساله نگرانی آنها را نسبت به ما کمتر می‌کرد چون لیگ یکی بودند و کنار گذاشته شدن برای‌شان استرس نداشت. با این حال این حذف را من به فال نیک می‌گیرم و تمرکزمان را روی لیگ برتر می‌گذاریم تا با قدرت کار را جلو ببریم. 


وی ادامه داد: این بازی تلنگر خوبی برای پارس جنوبی بود؛ اما بحث غرور را که مطرح می کنند قبول ندارم. احساس من این است که باید به تیم بابت حواس جمعی یک تلنگر می‌خورد که این اتفاق در جام حذفی برای ما افتاد. دیدید که خیلی از لیگ برتری‌ها آمدند و حذف شدند. در این بازی‌ها فشار زیاد است و بدن‌ها خالی می‌شود و مطمئن باشید در لیگ برتر کار را جبران می‌کنیم. هواداران ما واقعا درک خوبی دارند و دیدند که در این بازی هم ۱۲۰ دقیقه تمام توپ و میدان در اختیار ما بود و روی بدشانسی در ضربات پنالتی حذف شدیم. ما را به خوبی تشویق کردند و به خوبی در لیگ کار را جبران خواهیم کرد. 

 

هافبک پارس جنوبی جم درخصوص پاره شدن نوار موفقیت های این تیم بعد از این شکست در جام حذفی گفت: ما در این ۳۰ هفته که از فصل گذشته تا به حال ادامه دارد با تارتار دو باخت داشتیم. یک باخت که در حذفی را قبول ندارم و در بازی آخر لیگ یک هم که قهرمانی ما مسجل بود در یک بازی تشریفاتی باختیم. نکته مهم در این روند این است که هر موقع خواستیم برنده بودیم، چون بار فنی بازیکنان و کادرفنی بالاست و اگر بخواهیم بازهم نمی‌بازیم و این مساله زیاد برای ما مهم نیست. 


وی ادامه داد: حذف از جام حذفی را همان شب بازی فراموش کردیم و از روز بعد تمرینات را برای لیگ و بازی با استقلال استارت زدیم. یک هفته تمرین خیلی خوب داشتیم و برای بردن استقلال صددرصد آماده هستیم تا به صدر برسیم و ثابت کنیم که این پارس‌جنوبی با این بازیکنان و کادرفنی تا آخر لیگ اول و دوم خواهد بود. 

 

سینگ درخصوص بازی با استقلال که یک تجربه شکست مقابل آنها در ارمنستان را داشتند، گفت: آن بازی که دوستانه بود و اصلا ملاک نیست. آنجا شرایط زمین خوب بود اما ابعاد زمین مناسب نبود و سبک بازی استقلال بازی در زمین‌های کوچک است و همین شد که ما باختیم. با این حال استقلال و پرسپولیس همیشه خوب هستند و این خوب بودن چه اول چه وسط و چه آخر جدول باشند، تفاوتی ندارد و مدام برای سه امتیاز و قهرمانی می‌جنگند. بازی سختی است؛ اما به اسم استقلال و شرایط آن نگاه نمی‌کنیم، چون مدعی قهرمانی هستیم و برای سه امتیاز به میدان می‌رویم.

 

هافبک پارس جنوبی درباره اینکه گفته می شود قرار نیست در این بازی اگر موفق به گلزنی شود شادی گل داشته باشد، تصریح کرد: ببینید لذت هر بازیکن به گل زدن و شادی گل است؛ اما اینکه گفتم نمی‌خواهم شادی کنم یک بحث جداست. کلا من دوست ندارم مردم و هواداران هر تیمی ‌را ناراحت ببینم. استقلال، پرسپولیس و یا حتی پارس جنوبی فرقی برای من ندارد و نمی‌خواهم مقابل تیمی که بازی می‌کنم اسباب ناراحتی هواداران را به وجود بیاورم. هدف من بردن پارس جنوبی است و شادی گل من زیاد اهمیت ندارد. 


وی ادامه داد: مطمئن هستم هواداران خوب جم هم مثل من نمی‌خواهند همنوع خودشان را ناراحت ببینند. آنها می‌دانند مهم موفقیت پارس جنوبی و گل زدن تیم است و اینکه امید سینگ بخواهد گل بزند و شادی نکند برای آنها مهم نیست. من نه استقلالی‌ام و نه پرسپولیسی و مطمئن باشید اگر در حال حاضر پرسپولیس هم بحران داشت و مقابل آنها هم گلزنی می‌کردم، شادی گل نداشتم؛ چون دوست ندارم نمک روی زخم باشم. 


سینگ درباره گلزنی اش در این دیدار با اطمینان حرف می زند: خیلی خوش‌بین هستم در این بازی گل بزنم و فکر می‌کنم یک گل با شوت به استقلال خواهم زد. البته کار من به عنوان وینگر برای گلزنی سخت است و هیچ‌کس از من انتظار ندارد؛ اما با این حال تمام سعی خودم را می‌کنم و فکر می‌کنم یک گل زیبا در بازی با استقلال خواهم زد و مسابقه را خواهیم برد؛ هرچند که خودم پاس گل دادن رو بیشتر از گل زدن دوست دارم. 


وی ادامه داد: قطعا دو تیم با احتیاط بازی را شروع خواهند کرد؛ اما با شناختی که از تارتار و سیستم بازی هجومی او دارم فقط به سه امتیاز فکر می‌کند. حسم که می‌گوید ما می‌بریم و این سه امتیاز در جم برای ما خواهد بود.

 

هافبک پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که همه از برد پارس جنوبی مقابل استقلال صحبت می کنند و این موضوع یک فشار مضاعف روی بازیکنان تیم آورده و ممکن است تمرکزشان را از دست بدهند، اظهار داشت:  این مساله اصلا برای ما مهم نیست چون همانطور که گفتم اصلا به اسم استقلال کاری نداریم. از سوی دیگر بچه های ما آنقدر باتجربه هستند که اسیر این فشارها نشوند؛ چون فقط به موفقیت فکر می‌کنند. قطعا این مسایل تاثیری روی عملکرد آنها نخواهد داشت. کاملا در آرامش هستیم و فقط به شکست استقلال فکر می‌کنیم. 

 

سینگ در مورد اینکه حریفان پارس آنالیز خوبی از بازی او دارند، گفت: بازیکن خلاق خودش را در این شرایط سخت نشان می‌دهد. در بازی با سپاهان کاملا من را بسته بودند؛ اما در نیمه دوم با کمی تغییر در عملکردم و با تدابیر کادرفنی بهترین عملکرد را داشتم. یک بازیکن خلاق وقتی بازی گره می‌خورد آنجاست که توانایی خودش را نشان می‌دهد و من هم برای فرار از این گره شیوه خاص خودم را دارم. در بازی با استقلال هم چپ، راست و وسط ما را ببندند مشکلی نداریم و بلدیم اگر بازی گره خورد به خوبی آن را باز کنیم. 

 

هافبک پارس جنوبی در پایان درباره شرایط این تیم در مسیر بالانشینی در جدول و کسب عنوان قهرمانی تصریح کرد: صددرصد، ما در کورس قهرمانی با پرسپولیس شانه به شانه جلو خواهیم رفت و حتی مطمئن هستم همین استقلال هم به زودی به این کورس اضافه می‌شود. با این همه شک نکنید ما در بین تیم‌های حاضر در کورس قهرمانی همیشه اول یا دوم خواهیم بود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار