اولین بازی‌ام با پیراهن من‌یونایتد در ULC در خاطرم خواهد ماند

پوگبا: با شنیدن سرود لیگ قهرمانان مو به تنم سیخ می‌شود

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ می‌گوید دلش برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا تنگ شده بود.

، پل پوگبا که فصل گذشته بازیکنی تأثیرگذار در قهرمانی منچستریونایتد در رقابت‌های لیگ اروپا بود و در نهایت به عنوان بهترین بازیکن این مسابقات انتخاب شد، پس از یک فصل دوری از لیگ قهرمانان اروپا در آستانه بازی امشب (سه‌شنبه) با بازل در گروه A از فصل جدید این رقابت‌ها گفت: برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا به منچستریونایتد آمدم. زمانی که فصل گذشته با منچستریونایتد قرارداد امضا می‌کردم و به این تیم بازگشتم، می‌دانستم که باید در لیگ اروپا بازی کنم، از این‌رو هدف‌مان قهرمانی در آن رقابت‌ها و بازگشت به لیگ قهرمانان بود. در نهایت هم از اینکه موفق به انجام این کار شدیم، خیلی خوشحالم. حالا به بهترین رقابت باشگاهی جهان بازگشته‌ایم.

وی افزود: برخی می‌گویند که ما در گروه آسانی قرار داریم، اما در لیگ قهرمانان اروپا هیچ بازی‌ ساده‌ نیست و باید مقابل تیم‌هایی بازی کنیم که به دنبال شکست منچستریونایتد هستند. حالا به این رقابت‌ها بازگشته‌ایم و می‌خواهیم خودمان را به جهان ثابت کنیم که متعلق به این رقابت‌ها هستیم. رقابت‌های لیگ قهرمانان قطعاً از لیگ اروپا بزرگتر است و تیم‌های بزرگتری در آن حضور دارند.  حالا ما در این رقابت‌ها می‌توانیم با تیم‌های بایرن مونیخ، رئال مادرید و بارسلونا که بارها فاتح این جام شده‌اند، بازی کنیم. همان‌طور که گفتم این تورنمنتی است که ما باید در آن بازی کنیم.

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ در ادامه اظهار داشت: صادقانه می‌گویم که دلم برای سرود لیگ قهرمانان تنگ شده است. فصل گذشته واقعاً دلم برای این رقابت‌ها تنگ شده بود. گوش فرا دادن به سرود لیگ قهرمانان، انگیزه بالایی به من برای ارائه بهترین عملکردم می‌دهد. وقتی سرود این رقابت‌ها را می‌شنوید مو به تن‌تان سیخ می‌شود و به وجد می‌آیید. همه از جمله بازیکنان و هواداران هم هیجان‌زده هستند. این بهترین رقابت باشگاهی است که می‌شود در آن بازی کرد.

پوگبا در پایان خاطرنشان کرد: این اولین بازی من با پیراهن منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا است که به آن افتخار می‌کنم و همیشه در خاطرم خواهد ماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار