می‌توانستیم با نتیجه سه بر یک برنده باشیم

کولاکوویچ: ایران شانس پیروزی برابر همه تیم‌ها را دارد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ایران شانس پیروزی برابر همه تیم‌ها را دارد تا سورپرایزهای بعدی را رقم بزند.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری پس از پیروزی تیم ایران برابر ایتالیا در جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: امروز برابر تیم قدرتمندی همچون ایتالیا بازی کردیم. ایتالیا نایب قهرمان المپیک و یکی از بهترین تیم‌های اروپاست.

وی با یادآوری اینکه تیم ایران در هفته نخست لیگ جهانی سه بر صفر مغلوب ایتالیا شد، گفت: می‌توانستیم این بازی را با نتیجه سه بر یک ببریم، اما اینگونه نشد. البته هدف اصلی پیروزی و کسب نتیجه بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: در این مسابقات به دنبال اهداف و آرزوهای خود خواهیم بود. به دنبال شگفت زده کردن تیم‌های قدرتمند جهان هستیم تا سورپرایز مسابقات باشیم. خوشحالم که اولین سورپرایز مسابقات به دست آمد.

وی درباره دیدار ایران و ایتالیا گفت: ایتالیا در مسابقه با ایران اشتباهات زیادی در سرویس مرتکب شد که این اشتباهات به ایران کمک بسیار زیادی کرد. البته ناگفته نماند که برخی از سرویس‌های ایتالیا هم پرخطر و پرفشار بود و خط دفاعی ایران را تحت فشار قرار داد.

کولاکوویچ افزود: ایتالیایی‌ها در دفاع روی تور هم خیلی خوب کار کردند. تیمی که خوب دفاع کند، ضد حملات خوبی را نیز پیاده می‌کند. در لیگ جهانی، شرایط فراهم نشد تا بتوانیم دفاع خوبی داشته باشیم، اما در این بازی امروز در دفاع خوب کار کردیم.

وی در ادامه تاکید کرد: تیم ایران مقابل ایتالیا خوب کار کرد. در همه ست‌ها به جز ست اول و پنجم، سطح بازی بسیار نزدیک پیش رفت. خوشحالم که با وجود همه سختی‌ها، توانستیم پیروز میدان باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار با آمریکا در دومین روز این رقابت ها گفت: انتظار بازی دشواری برابر آمریکا داریم. همانطور که می‌دانید آمریکا با تمام بازیکنان و ستاره‌های المپیکی خود وارد این مسابقات شده است. چالش بزرگی را پیش روی خود احساس می‌کنیم و بازی دشواری را پیش رو خواهیم داشت. در بازی امروز پنج ست بازی کردیم و دو سه ساعتی را در رقابتی سخت بودیم. اما برای بازی فردا هم باید با نیرویی جدید برابر آمریکا قرار بگیریم. امیدوارم بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم و تلاشمان را خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا دومین سورپرایز را با شکست آمریکا رقم خواهید زد؟ گفت: شانس و فرصت در هر بازی برای ایران وجود دارد. برابر آمریکا، برزیل، فرانسه و ژاپن. همه این تیم‌ها قدرتمند هستند. آمریکا دارنده مدال برنز المپیک است. برزیل هم که قهرمان المپیک است. ژاپن هم قدرتمند است و امتیاز میزبانی دارد. فرانسه هم که قهرمان اروپا و قهرمان لیگ جهانی است. همه این تیم ها قدرتمند هستند و ایران شانس پیروزی برابر همه این تیم‌ها را دارد تا سورپرایزهای بعدی را رقم بزنیم.

تیم ملی والیبال ایران ظهر امروز در نخستین دیدار خود در مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان موفق به شکست سه بر دو ایتالیا شد تا فردا (چهارشنبه) در دومین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف آمریکا برود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار