عبادی‌پور: دیدار با آمریکا هم سخت است

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: رقابت با آمریکا نیز همانند مسابقه با ایتالیا سخت است و بازیکنان هر تیمی که زحمت بیشتری در زمین برای پیروزی داشته باشند، فاتح میدان خواهند شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد عبادی‌پور پس از پیروزی سه بر دو ایران برابر ایتالیا در نخستین روز جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: خدا را شکر با همکاری همه بازیکنان تیم ایران موفق به شکست ایتالیا در دیداری حساس شد و پیروزی شیرینی به دست آوردیم.

عبادی‌پور در پاسخ به این سئوال که از کدام ست بازی مقابل ایتالیا لذت بیشتری بردی، گفت: مهم برد نهایی برابر ایتالیاست و ست‌ها به تنهایی ارزش و اهمیت زیادی ندارد. ایتالیا نایب قهرمان المپیک بود و تجربه زیادی در میادین مهم داشت.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار با آمریکا در دومین روز جام قهرمانان بزرگ جهان گفت: تیم ملی والیبال آمریکا یکی از بهترین و کامل‌ترین تیم‌های این رشته ورزشی در جهان است. در دیدار با آمریکا هر تیمی که تلاش بیشتری داشته باشد، فاتح میدان می‌شود.

وی تصریح کرد: رقابت با آمریکا نیز همانند مسابقه با ایتالیا سخت است و بازیکنان هر تیمی که زحمت بیشتری در زمین برای پیروزی داشته باشند، فاتح میدان خواهند شد.

تیم ملی والیبال ایران ظهر امروز در نخستین دیدار خود در مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان موفق به شکست سه بر دو ایتالیا شد تا فردا (چهارشنبه) در دومین دیدار خود در این رقابت‌ها به مصاف آمریکا برود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار