در گفت‌وگو با تسنیم

بارانی: جلالی از لحاظ فنی چیزی کم نمی‌گذارد/ نباید دنبال بهانه باشیم

از دید هافبک تیم فوتبال پیکان سرمربی این تیم برای شاگردانش چیزی کم نمی‌گذارد و پیکانی‌ها از کمبود بازیکن رنج می‌برند.

محمدصادق بارانی در مورد شکست پیکان مقابل بادران در جام حذفی به خبرنگار ورزشی گفت: متأسفانه اتفاقات طبق خواسته ما پیش نرفت و بازی خوبی انجام ندادیم. از طرفی گرمای هوا روی بازی ما تاثیر گذاشته بود، چون به بازی کردن در آن ساعت عادت نداشتیم. بادران هم تیم خوبی بود و باید به آنها تبریک بگویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان مشکل فنی دارد، خاطرنشان کرد: همه تیم‌های لیگ برتر مشکلات فنی دارند که قابل حل است. ما در چند بازی هم بدشانسی آوردیم، ولی تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های آینده روند مثبتی داشته باشیم و باید از همین بازی برابر پرسپولیس کارمان را شروع کنیم.

هافبک تیم فوتبال پیکان به دشواری کار تیمش در دیدار مقابل پرسپولیس اشاره کرد و اظهار داشت:‌ همه بازی‌ها سخت است و طبیعتاً بازی با پرسپولیس هم برای خودش حساس و تعیین‌کننده خواهد بود. آنها از حمایت هواداران‌شان بهره می‌برند، ولی ما تلاش می‌کنیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم.

بارانی درباره اینکه برخی کادر فنی پیکان را مقصر این نتایج می‌دانند، گفت: انصافاً آقا مجید در مورد مسائل فنی چیزی کم نمی‌گذارد. ما از کمبود بازیکن رنج می‌بریم و حتی در همین بازی به خاطر مصدومیت مهاجم آفریقایی‌مان، جلالی مجبور شد که از مهدی مؤمنی در پست غیرتخصصی‌اش بازی بگیرد.  فکر می‌کنم با اضافه شدن بازیکنان خارجی شرایطمان بهتر شود. با این حال ما نباید دنبال بهانه باشیم و هرچه زودتر در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار