بلنجینی: ایران شایسته پیروزی بود/ کاپیتان ایتالیا: می‌توانستیم از هزاران راه دیگر برای پیروزی استفاده کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: نتوانستیم بازی را ببریم چون ایران شایسته این پیروزی بود.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جانلورنزو بلنجینی بعد از شکست سه بر دو شاگردانش برابر ایران در مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: از نتیجه بازی رضایت ندارم. خیلی ناراحتیم که نتوانستیم بازی را ببریم در حالی که فرصت پیروزی در ست سوم برای ایتالیا فراهم بود.

وی با بیان اینکه در ابتدای ست سوم شروع خوبی نداشتیم، گفت: انعطاف خوبی در زمین نداشتیم و خوب هم بازی نکردیم. اما در ست چهارم خوب بازی کردیم و امیدوار بودیم که بتوانیم در ست پنجم پیروز شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا تاکید کرد: امروز نتوانستیم بازی را ببریم، اما به طور قطع ایران شایسته این پیروزی بود.

سیمونه بوتی، کاپیتان تیم ملی ایتالیا نیز افزود: بسیار ناراحت هستم. سعی کردیم بازی اول را با بهترین نتیجه ممکن پیروز شویم که متاسفانه به هدفمان نرسیدیم. تفاوت اصلی در دفاع و سرویس بود که ایران بهتر از ایتالیا کار کرد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا تاکید کرد: متاسفم. می‌توانستیم از هزاران راه دیگر برای پیروزی استفاده کنیم، اما ایران واقعاً خوب بازی کرد. این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان موفق به شکست سه بر دو ایتالیا شد تا با دو امتیاز در جایگاه دوم جدول شش تیمی این رقابت‌ها قرار گیرد. ملی پوشان والیبال ایران فردا (چهارشنبه) در دومین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف آمریکا می‌روند که این مسابقه از ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه به وقت تهران شروع می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار