یوونتوس امسال هم به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان است

ایگواین: به عنوان یک مهاجم خودم را ملزم به گلزنی می‌دانم

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید که خودش را ملزم به گلزنی در اولین بازی تیمش در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا می‌داند.

، در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال یوونتوس و بارسلونا گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانیتنی بانوی پیر تاکید کرد که خودش را ملزم به گلزنی در این بازی می‌بیند.

ایگواین که تابستان سال گذشته با قراردادی ۹۰ میلیون یورویی از ناپولی به یوونتوس پیوست و فصل گذشته برای بانوی پیر در تمامی رقابت‌ها ۳۲ گل زد، به گاردین گفت: تصویر چارچوب دروازه همیشه مقابل چشمان من است. به نظر من این برای هر مهاجمی ضروری است. عقده گلزنی؟ عقده نه و شاید بهتر باشد گفت الزام. یک مهاجم باید خودش را ملزم به گلزنی بداند. به همین دلیل من فوتبال بازی می‌کنم. کسی که نتواند فشار فوتبال را تحمل کند، این ورزش را دوست ندارد. فوتبال یعنی فشار مداوم و روزمره. شما باید بدانید که چطور با این فشار کنار بیایید.

ایگواین ادامه داد: فوتبال به نظر من ورزشی همیشه در حال تغییر است. در یک برهه شما ممکن است ۷ بازی متوالی گل بزنید و در یک مقطع دیگر ممکن است ۲  بازی متوالی گل نزنید و متهم شوید که بد بازی کرده‌ و دچار بحران شده‌اید. فلسفه من در مورد فوتبال این است که شما باید از بازی‌تان لذت ببرید. وقتی می‌گویید که یکی از قویترین‌های دنیا هستید باید به همین اندازه به خودتان فشار بیاورید. یک بازیکن باید متواضع و همیشه به دنبال پیشرفت باشد. جیجی بوفون همیشه بر این موضوع تأکید می‌کند. او تقریباً ۴۰ سال سن دارد و هنوز هم باور دارد که می‌تواند پیشرفت کند. تصور کنید!

مهاجم سابق ناپولی ادامه داد: من احساس می‌کنم که کارهای زیادی از دستم ساخته است. هنوز جوان هستم و امیدوارم چندین سال دیگر بتوانم به دوران بازیگری‌ام ادامه دهم.

ایگواین در پایان به اهدافی که این فصل با بیانکونری در صدد محقق کردن آنها است، اشاره داشت و عنوان کرد: اینجا در یوونتوس ما به دنبال بردن همه جام‌ها هستیم. این ذهنیتی است که در تیم ما وجود دارد و اولین چیزی است که به شما بعد از ورود به این تیم القا می‌کنند. سال گذشته ما تا کسب عنوان قهرمانی فاصله زیادی نداشتیم. امسال اما دوباره تلاش‌مان را می‌کنیم.

ایگواین و یارانش در اولین بازی اروپایی خود امشب (سه‌شنبه) از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران میهمان بارسلونا خواهند بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار