خواسته‌های کمالوند به‌حق است

امینی‌فر: وضعیت سپیدرود بحرانی است، تیم‌های بحران‌زاده خطرناک‌تر هستند/ رتبه صنعت نفت تک رقمی می‌شود

سرپرست تیم صنعت نفت آبادان معتقد است که وضعیت بحرانی سپیدرود می‌تواند برای این تیم خطرناک باشد.

غلامحسین امینی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم صنعت نفت پیش از دیدار مقابل سپیدرود رشت، اظهار داشت: خدا را شکر در حال حاضر همه چیز خوب پیش می‌رود. بعد از اینکه از اصفهان برگشتیم، تمرینات‌مان را تعطیل نکردیم و به کارمان ادامه دادیم. سه‌شنبه به تهران می‌آییم و صبح چهارشنبه هم برای دیدار مقابل سپیدرود به رشت می‌رویم.

وی با اشاره به دیدار صنعت نفت - سپیدرود در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر، خاطرنشان کرد: سپیدرود تیم خوبی است و هواداران پرشوری دارد، اما ما هم مصمم هستیم که بازی را ببریم و با دست پر از زمین خارج شویم. شرایط ما خوب است و دغدغه سقوط نخواهیم داشت. در پایان فصل ان‌شاءالله رتبه‌مان تک رقمی خواهد شد.

سرپرست تیم صنعت نفت آبادان درباره وضعیت بحرانی سپیدرود و در پاسخ به این پرسش که این موضوع می‌تواند به نفع طلایی‌پوشان باشد یا به ضررشان، یادآور شد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. سپیدرود چون دربی را باخته است، هواداران‌شان حساس شده‌اند، اما وقتی روز مسابقه برسد، همه چیز را فراموش می‌کنند و فقط به فکر پیروزی در بازی هستند. آن‌طور که ما تجربه کردیم تیم‌هایی که وضعیت بحران دارند، خطرناک‌تر هستند.

امینی‌فر در واکنش به انتقادات اخیر فراز کمالوند از مدیریت باشگاه صنعت نفت آبادان، گفت: کمالوند می‌گوید که همه باید از تیم حمایت کنند که خواسته‌هایش به‌حق است. آقای عیسی‌زاده (مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان) همه تلاش خود را می‌کند که مشکلات موجود برطرف شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار