نعمتی و رحیمی در جمع ۱۰ کماندار تماشایی رقابت‌های جهانی معلولان

دو کماندار معلول ایران از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک در جمع ۱۰ ورزشکاری حضور دارند که مدال طلای رقابت‌های جهانی چین را هدف گرفته‌اند.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان معلولان با حضور ۱۵۰ شرکت کننده در پکن برگزار می‌شود که این نخستین رویداد رسمی این رشته پس از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به حساب می‌آید.

غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی در جمع ۱۰ ورزشکاری قرار گرفته‌اند که تماشای عملکرد آنها از سوی کمیته بین‌المللی توصیه شده است.

در این مطلب در خصوص رحیمی به عنوان پاراکماندار شماره یک این فهرست، آمده است: «رحیمی در ماده ریکرو مردان در صدر رنکینگ قرار دارد، ضمن اینکه عنوان قهرمانی پارالمپیک را نیز یدک می کشد. رحیمی به خاطر استعداد و شخصیتش مورد احترام است. وی در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۵ دوناشینگن آلمان به مدال برنز رسید.»

در این مطلب همچنین در خصوص نعمتی عنوان شده است: «نعمتی که بر روی حضور در رقابت‌های افراد سالم تمرکز کرده بود، اکنون در رقابت‌های قهرمانی جهان به صحنه بازگشته است و باید با «چونیان وو» از چین دوباره رقابت کند. وی دو مدال طلای بازی‌های پارالمپیک را در کارنامه دارد و شاید مشهورترین پاراتیرانداز جهان باشد.»

دور مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جهان از روز  چهارشنبه آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار