با تصویب هیئت رئیسه فدراسیون والیبال

مهلت ارسال مدارک باشگاه‌ها به بعد از بازگشت ملی‌پوشان موکول شد

بر اساس تصویب هیئت رئیسه فدراسیون والیبال به باشگاه‌هایی که بازیکنی در تیم ملی بزرگسالان دارند، فرصت بیشتری برای ارسال مدارک داده شد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، نشست هیئت رئیسه فدراسیون والیبال عصر دیروز در دفتر  محمدرضا داورزنی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درباره تصمیمات این نشست برای لیگ برتر والیبال مردان گفت: با توجه به اینکه تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان در ژاپن به سر می برد و برخی بازیکنان قرارداد خود را با باشگاه ها یا هیئت ها هنوز امضا و ثبت نکردند، هیات رئیسه مهلت چند روزه به این باشگاه ها برای ارسال مدارک و قراردادها داد.

منوچهر پورحسن تاکید کرد: بر این اساس آخرین فرصت سایر باشگاه ۲۵ شهریورماه و باشگاه های دارای بازیکن در تیم ملی بزرگسالان ۲۸ شهریورماه برای ارسال مدارک خواهد بود و روز ۲۹ شهریور قرعه کشی لیگ برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: اگر تعداد تیم های تکمیل کننده مدارک تا آن زمان ۶ تیم شود، قرعه کشی برگزار خواهد شد. سایر شرایط هیچ تغییری نکرده است و به قوت خود باقی است.

وی تصریح کرد: بر این اساس ارائه مجوز فعالیت باشگاه، تسویه حساب با بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون، ارائه ضمانت نامه بانکی ( چک – سفته) و واریز ورودی به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال از جمله شرایط حضور در لیگ برتر امسال است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار