امیدوارم بتوانیم از تبریز سربلند بیرون بیایم

میثاقیان: دوست دارم در مورد مسائل فوتبالی سیاه‌جامگان صحبت کنم، نه داور و جادوگر/ تراکتورسازی مثل استقلال و پرسپولیس است

سرمربی تیم سیاه‌جامگان وقتی با برخی مسائل موجود در اطراف تیمش مواجه می‌شود، می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیشتر در مورد مسائل فوتبالی صحبت کند.

اکبر میثاقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم سیاه‌جامگان و دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی در هفته ششم لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داده است که در ادامه می‌خوانید:

تسنیم: آقای میثاقیان، چه خبر از تیم سیاه‌جامگان؟
خبری نیست. خدا را شکر تیم‌مان شرایط خوبی دارد. در جام حذفی هم بازی‌مان را بردیم و کم کم آماده بازی با تراکتورسازی می‌شویم.

تسنیم: بعد از دیداری که در جام حذفی مقابل برق جدید شیراز انجام دادید، سرمربی حریف خیلی به مسائل داوری اعتراض داشت. شما نمی‌خواهید در این باره صحبت کنید؟
من نمی‌توانم درباره داور صحبت کنم. به آقای مهابادی احترام می‌گذارم. او تیم خوبی داشت که خیلی خوب کار کرد، اما ما بهتر و قوی‌تر بودیم که توانستیم گل بیشتری بزنیم.

تسنیم: یکی از صحبت‌های دیگر مهابادی در نشست خبری این بود که کادر فنی سیاه‌جامگان نگذاشت بازیکنانش گل به‌خودی بزنند و بازی جوانمردانه را رعایت کنند. واقعاً شما چنین چیزی به بازیکنان‌تان گفتید؟
خدا وکیلی نمی‌دانم. اصلاً نمی‌دانم ایشان در نشست خبری درباره چه چیزهایی صحبت کرده است. من به همین خاطر است که زیاد اهل مصاحبه کردن نیستم. هر کس می‌خواهد با ما مصاحبه کند، یا در مورد داور می‌پرسد یا در مورد جادوگر و این‌طور چیزها. من دوست دارم بیشتر در مورد مسائل فوتبالی سیاه‌جامگان صحبت کنم، نه جادوگر و داور!

تسنیم:‌ درباره بازی با تراکتورسازی صحبت کنید. به نظر می‌رسد در تبریز کار سختی مقابل خواهید داشت.
تراکتورسازی یکی از تیم‌های واقعاً قدرتمند لیگ برتر است. آنها همیشه مثل استقلال و پرسپولیس قدرتمند بودند. تراکتورسازی یک تیم با شخصیتی است که مربی خیلی خوب و کاربلدی هم دارد، اما بچه‌های ما هم آماده این دیدار هستند. ما با تمرکز و خیلی قبراق به میدان می‌رویم و امیدواریم تبریز را دست پر ترک کنیم.

تسنیم: تراکتورسازی این روزها اوج گرفته است. فکر می‌کنید شاگردان‌تان بتوانند این تیم را شکست بدهند؟
ما قبول داریم کارمان در تبریز خیلی سخت است. دیدار مقابل تراکتورسازی هم یکی از بازی‌های سخت به حساب می‌آید، اما ما هم تیم خوبی هستیم. من دو سال در تبریز حضور داشم. هم این شهر و هم مردمش را دوست دارم. برای تراکتورسازی هم با آن هوادارانی که دارد احترام قائلم، اما امیدوارم بتوانیم از تبریز سربلند بیرون بیاییم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار