ونگر: از منچستریونایتد پیشنهاد داشتم اما ارزش‌های آرسنال مرا در این تیم نگه داشت

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال می‌گوید به دلیل علاقه‌اش به توپچی‌ها چشمان خود را به روی فرصت گرفتن جای سرالکس فرگوسن در اولدترافورد بست.

و به نقل از نشریه سان، باشگاه منچستریونایتد سال ۲۰۰۲ به اطلاع آرسن ونگر رساند که روی او به عنوان جانشینی بالقوه برای سرالکس فرگوسن حساب می‌کند اما پاسخ او به این پیشنهاد منفی بود. حالا او می‌گوید علاقه‌ بیش از اندازه‌اش به آرسنال اجازه نداد که او ۱۵ سال پیش به رقیب منچستری این تیم ملحق شود.

ونگر که از سال ۱۹۹۶ سرمربی آرسنال بوده است، گفت: من در آرسنال ماندم چون در این تیم خوشحال بودم و احساس رضایتم بیشتر از آن رضایتی بود که هواداران از بودن من در آرسنال داشتند. من ارزش‌های آرسنال را دوست دارم و به نظر من اهمیت یک باشگاه در درجه اول به ارزش‌های آن باشگاه مرتبط است. یک روز، خوب خواهد شد که گپی درباره سیر تحول دو باشگاه داشته باشیم. من همیشه از خودم می‌پرسم «بله، البته منچستریونایتد تیم جذابی است اما آیا من از بودن در آرسنال راضی‌ام؟» و بعد به خودم جواب می‌دهم، بله.

ونگر ادامه داد: همیشه بسیار رازدار بوده‌ام اما یک روز شاید تمام تماس‌هایی که در دوران حضورم در آرسنال داشته‌ام را فاش کنم و فصول جدیدی شکل خواهد گرفت. در مورد پیشنهادی که منچستریونایتد به من داد هم بهتر است از مارتین ادواردز - مدیر ورزشی سابق منچستریونایتد - سؤال بپرسید.

گفته می‌شود که ونگر برای شنیدن پیشنهاد ادواردز دو جلسه با او داشته اما در پایان آنها به این نتیجه رسید که بهتر است در لندن بماند و با این تیم از ورزشگاه هایبوری به ورزشگاه امارات نقل مکان کند.

او افزود: زمانی که شما درباره من‌یونایتد صحبت می‌کنید، تحولی که این باشگاه طی ۲۰ سال اخیر داشته جالب است. خیلی چیزها تغییر کرده است اما زمانی که من به آرسنال آمدم در این تیم ارزش‌هایی وجود داشت که من برای دنیای ورزش آنها را می‌پسندم. به همین دلیل هم من هنوز در این رقابت‌ها هستم. زمانی که من به آرسنال آمدم این تیم ۸۰ عضو داشت و الان ۷۰۰ نفر هستند. گاهی اوقات من با برخی از این افراد را که می‌شناسم را به داخل باشگاه می‌آورم اما اکثر آنها را دیگر نمی‌شناسم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار