والیبال جام قهرمانان بزرگ - ژاپن

کولاکوویچ: باید مثل مسابقات انتخابی جهان در اردبیل بازی کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: باید مثل مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل بازی کنیم تا نتایج بهتری کسب کنیم، نه مثل لیگ جهانی در ایتالیا.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان در ژاپن، فردا (سه شنبه) به مصاف تیم ملی ایتالیا، نایب قهرمان بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو خواهد رفت.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در خصوص این دیدار اظهار داشت: بازی اول تیم ایران برابر ایتالیا است. آخرین بازی که برابر ایتالیا قرار گرفتیم در لیگ جهانی بود که با نتیجه سه بر صفر مغلوب شدیم. در اینجا فرصت دیگری برای ایران فراهم شده تا بهتر بازی کنیم.

ایگور کولاکوویچ تاکید کرد: باید مثل مسابقات انتخابی جهان در اردبیل بازی کنیم تا نتایج بهتری کسب کنیم، نه مثل بازی (لیگ جهانی) در ایتالیا. فردا برای تیم ملی والیبال ایران روز بزرگی است و بازی مهمی هم برابر ایتالیا که یکی از بهترین تیم‌های جهان است، داریم.

وی افزود: ایتالیا نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو است. درست است که ایتالیا در جام قهرمانان بزرگ جهان دو بازیکن مهم خود (زایتسف و خوآنتورینا) را در اختیار ندارد، اما سایر بازیکنان ایتالیا از توان بالایی برخوردارند. ایتالیا تیم قدرتمندی است. تمام تلاش خود را می‌کنیم و به کسب بهترین نتیجه امیدواریم.

رقابت های جام قهرمانان بزرگ قاره‌ها از ۲۱ تا ۲۶ شهریور به میزبانی کشور ژاپن و در دو شهر ناگویا و اوساکا برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه فردا (سه شنبه) در نخستین مسابقه خود به مصاف ایتالیا می رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار