در گفت‌وگو با تسنیم

عباسیان: تصور کردیم بازی تمام شده و تمرکزمان را از دست دادیم/ ناکامی جام حذفی را باید در لیگ جبران کنیم

هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده تأکید کرد، بازیکنان این تیم در دیدار مقابل تراکتورسازی تمرکزشان را از دست داده و نتیجه را واگذار کرده‌اند.

معین عباسیان درباره باخت پدیده مقابل تراکتورسازی در جام حذفی به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و حتی در دقیقه ۶۰ هم به گل رسیدیم، ولی متأسفانه نتیجه را حفظ نکردیم. در دقایق آخر غافلگیر شدیم و در سه دقیقه همه چیز را به تراکتورسازی دادیم. ما واقعاً شوکه شده بودیم و اصلاً باور نمی‌کردیم که نتیجه را به حریف خودمان واگذار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: روی دو غافلگیری گل خوردیم و تمام زحمات‌مان به هدر رفت. تصور کردیم بازی تمام شده است و تمرکزمان را از دست دادیم. دو فرصت خوب هم توسط مهربان از دست رفت که اگر تبدیل به گل می‌شد همه چیز تغییر می‌کرد. به‌هرحال قشنگی فوتبال به همین چیزهاست و در واقع در بازی با تراکتورسازی روی نامرد فوتبال را دیدیم.

هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده در مورد گل دوم تراکتورسازی که مشکوک به آفساید بود، گفت: این گل قطعاً آفساید بود و ایران پوریان یک متر در آفساید قرار داشت. من نمی دانم چرا کمک داور پرچم نزد و معلوم نبود او چرا نتوانست این صحنه را تشخیص دهد.

عباسیان در پایان خاطر نشان کرد: باید این باخت را فراموش کرده و در لیگ برتر ناکامی اخیرمان را جبران کنیم. ما باید حالا روی بازی‌های لیگ برتر تمرکز کنیم و امیدوارم مقابل سایپا به برد برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار