کلوپ: برایم مهم نیست به خاطر میدان ندادن به کوتینیو بازخواست شوم!

سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول از تصمیم خود برای استفاده نکردن از ستاره برزیلی تیمش در مصاف حساس با منچسترسیتی دفاع کرد.

و به نقل از نشریه سان، تیم فوتبال لیورپول شنبه شب در هفته چهارم لیگ برتر در خانه منچسترسیتی با نتیجه ۵ بر صفر تن به شکست داد که در این بازی یورگن کلوپ، سرمربی قرمزپوشان مرسی ساید حاضر نشد فیلیپه کوتینیو را به میدان بفرستد. او از ابتدای فصل به بهانه مصدومیت،  به کوتینیو میدان نداده بود – در حالی که گفته می‌شد دلیل آن مشخص شدن تکلیف انتقال کوتینیو به بارسلونا است – اما شنبه شب با وجود برطرف شدن مصدومیت بازیکن برزیلی‌اش باز هم او را در ترکیب قرار نداد. چهارشنبه شب اما لیورپول اولین بازی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان این فصل را برابر سویا انجام می‌دهد و انتظار می‌رود که کوتینیو اولین بازی‌اش را در این فصل انجام دهد.

کلوپ گفت: میدان ندادن به کوتینیو تصمیمی بود که ما برای بازی‌مان در خانه سیتی اتخاذ کردیم و مشکلی نیست که مردم مرا به خاطر این تصمیم مقصر شکست لیورپول بدانند. این تصمیمی بود که ما برای این بازی گرفته بودیم. کوتینیو از سفری طولانی و بعد از سه هفته که در آن بازی نکرده بود به جمع ما برگشته بود. ما چهارشنبه این هفته و شنبه هفته آینده بازی‌ داریم و این بازی‌ها ادامه خواهند داشت. به همین دلیل به این نتیجه رسیدیم که اول اجازه دهیم کوتینیو سه چهار روز تمرینات مناسبی داشته باشد و بعد از آن ببینیم که می‌تواند به ما ملحق شود یا نه.

کلوپ با تأکید بر اینکه در توانایی‌های کوتینیو شک ندارد گفت که تنها بازگشت این بازیکن برزیلی دوای درد تیم او نیست.

وی افزود: من مطمئن نیستم که کار آسانی باشد اما اگر کار آسانی باشد - اینکه ما او را در ترکیب‌مان قرار دهیم و همه چیز دوباره فوق‌العاده شود - خیلی خوب می‌شود. در بازی‌های فصل‌های گذشته‌مان برابر سیتی با حضور کوتینیو ما همیشه موقعیت‌های گلزنی بیشتری نداشته‌ایم. با این حال قبول دارم که او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و این برای ما خیلی خوب است. امیدوارم که هرچه زودتر دوباره او را در تیم‌مان ببینیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار