در گفت‌و‌گو با تسنیم

امینی: جیوگا تا بازی‌های آسیایی جاکارتا در ایران خواهد بود/ باید مراقبت کنیم سرمایه‌های خود را مفت از دست ندهیم

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: حضور جیوگا در راستای برنامه ما برای بازی‌های آسیایی جاکارتا بود، وی از نظر فنی مورد تائید ماست .

غلامرضا امینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص عملکرد قایقرانان ایران در مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا، اظهار داشت: نتایج مسابقات خوب بود و حاصل زحمات قایقرانان که از گذشته آغاز شده، مشخص شد. زحمات مدیران گذشته از جمله استاد قلم سیاه، دنیامالی، طالبی ابراهیمی، گواری و کفاشیان در قایقرانی به ثمر نشست.

وی در ادامه افزود: قایقرانی ثابت کرد که اگر مورد توجه قرار گیرد عملکرد خوبی خواهد داشت. خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک حمایت خوبی دارند. با ادامه این حمایت‌ها قایقرانی می‌تواند در بازی‌های آسیایی جاکارتا این کمک‌ها را با کسب مدال‌های خوشرنگ جبران می‌کند.

رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به نتایج قایقرانان در مسابقات تایلند، تصریح کرد: این نتایج در قایقرانی کم سابقه است و ما را به موفقیت و مدال آوری بیشتر در جاکارتا امیدوار کرد اما نباید فراموش کرد که سطح بازی‌های آسیایی بسیار بالاتر از قهرمانی آسیا است. البته نباید زحمات و تلاش بچه‌ها و کادرفنی را نادیده گرفت و از آنها تشکر می‌کنم و امیدوارم که در جاکارتا هم همین مدال‌ها را تکرار کنند.

وی در پاسخ به این سوال که قایقرانان تا چه حد انتظارات را برآورده کردند، گفت: قایقرانان خارج از تصورات ما مدال گرفتند و دلیل آن این بود که در این چند ماه تلاش‌های زیادی کردند به خصوص جیوگا مربی تیم ملی. من پیش بینی ۷ تا ۸ مدال را کرده بودم ولی نه به این خوش رنگی. در دونفره دختران و چهار نفره پسران عملکردمان فوق العاده بود و دونفره پسران هم ما را به جاکارتا امیدوار کرد.

وی تاکید کرد: مدال نازنین ملائی بسیار خوشرنگ بود. خشایار عباس آبادی با وجود اینکه مدال برنز گرفت اما این مدال ارزشمند است چون فکر نمی‌کردم بتواند مدال بگیرد و مزد زحمات خود را گرفت. باید بگویم بی نهایت از عملکرد بچه‌ها راضی هستم.

وی در پایان در خصوص ادامه عمکاری با جیوگا یادآور شد: حضور جیوگا در راستای برنامه ما برای بازی‌های آسیایی جاکارتا بود. وی از نظر فنی مورد تائید ماست اما باید مراقبت کنیم که سرمایه‌های خود را مفت از دست ندهیم. جیوگا تا بازی‌های آسیایی در ایران خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار