قوچان‌نژاد: پیروزی خوشحال‌کننده‌ای به دست آوردیم/ پتانسیل‌های زیادی داریم

مهاجم تیم فوتبال هیرنوین هلند از پیروزی برابر تیم مطرح آیندهوون در بازی هفته چهارم اردویژه ابراز خوشحالی کرد.

، تیم هیرنوین روز گذشته (یکشنبه) در بازی هفته چهارم اردویژه هلند برابر تیم مدعی آیندهوون با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید که رضا قوچان‌نژاد زننده گل دوم بود. این ملی‌پوش ایرانی فرصت زدن گل دوم را با ضربه پنالتی در دقیقه ۷۴ داشت که از دست داد.

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین در مصاحبه ویدئویی با شبکه فاکس اسپورت هلند درباره این پیروزی گفت: ما هم‌اکنون در سطح فنی بالایی قرار داریم و باید آن را در طول ۹۰ دقیقه به نمایش بگذاریم.

گوچی سپس با تمجید عملکرد تورزبی و دنزل در ترکیب تیم هیرنوین اظهار داشت: پیروزی بسیار خوبی برابر آیندهوون کسب کردیم. خیلی خوشحال هستیم و اتمسفر خوبی در تیم هیرنوین حاکم است. می‌دانستیم که بازی سختی با آیندهوون پیش‌رو داریم، زیرا این تیم خارج از فضای رقابتی خطرناک است.

مهاجم هیرنوین ادامه داد: ما می‌توانیم بسیار خوب بازی کنیم و این کار را در نیمه اول برابر آیندهوون انجام دادیم. ابتدا میدان را تحت سلطه خود درآوردیم و سپس به خوبی بازی کردیم. احساسی درباره از دست دادن کنترل بازی هم نداشتیم و نترسیدیم. تقریباً همه چیز را شکست دادیم.

رضا قوچان‌نژاد درباره قرار گرفتن تیم هیرنوین در میان تیم‌های بالای جدولی هم گفت: من ترسی از صحبت در این رابطه ندارم، اما باید در بازی بعدی برابر اکسلسیور همین نوع نمایش برابر آیندهوون را اجرا کنیم و برنده باشیم. اگر تمرکز کنیم می‌توانیم امتیازهای بسیار زیادی را در این فصل به دست آوریم. هیرنوین پتانسیل‌های زیادی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار