جدول رده‌بندی اردویژه هلند

نمره خوب گوچی؛ یک هیرنوینی برترین بازیکن هفته شد + عکس

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین نمره فنی خوبی در هفته چهارم اردویژه هلند کسب کرد و یک هم‌تیمی‌اش نیز به عنوان برترین بازیکن هفته انتخاب شد.

، مجله فوتبال اینترنشنال هلند ساعتی پس از پایان دیدارهای باقی‌مانده شب گذشته (یکشنبه) هفته چهارم اردویژه طبق روال معمول اقدام به ارزیابی عملکرد فنی بازیکنان و انتخاب ۵ بازیکن برتر کرد.

استین اسهارس، کاپیتان تیم هیرنوین و همبازی رضا قوچان‌نژاد با دریافت نمره فنی ۸ توانست عنوان برترین بازیکن هفته چهارم اردویژه هلند را کسب کند.

رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی که در بازی برابر آیندهوون یک گل نیز به ثمر رسانده بود نمره فنی خوب ۷ را از مجله هلندی دریافت کرد. گوچی در این بازی یک ضربه پنالتی را نیز از دست داد. تیم هیرنوین با نتیجه ۲ بر صفر از سد آیندهوون گذشت.

همچنین علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار به دلیل خستگی ناشی از حضور در بازی‌های مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا در فهرست ۱۸ نفره تیمش در بازی روز گذشته برابر بردا قرار نداشت. آلکمار در این بازی با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تا پایان هفته چهارم تیم فاینورد با ۱۲ امتیاز صدرنشین است. تیم‌های ویتسه، آژاکس، اوترخت، آیندهوون و آلکمار با امتیاز مشترک ۹ به ترتیب رتبه‌های دوم تا ششم را در اختیار دارند. تیم هیرنوین نیز با ۸ امتیاز هفتم است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار