دومنیچینی: از هواداران اینتر تشکر می‌کنم/ باهوش ظاهر شدیم

کمک مربی اینتر به جای لوچانو اسپالتی، سرمربی این تیم در کنفرانس خبری پس از بازی با اسپال شرکت کرد و درباره تیم آبی و مشکی‌پوش سخن گفت.

، مارکو دومنیچینی، کمک‌مربی اینترمیلان به جای لوچانو اسپالتی، سرمربی این تیم در کنفرانس خبری پس از بازی پیروزمندانه مقابل اسپال در هفته سوم سری A شرکت کرد و از عملکرد تیم آبی و مشکی‌پوش ابراز رضایت کرد.

 او گفت: نتیجه خوبی گرفتیم اما هنوز جا برای پیشرفت داریم.واقعا مانند یک تیم موفق ظاهر شدیم و روحیه جمعی خوبی از خودمان نشان دادیم.کم‌تر از سطح انتظار من، مدیریت توپ و میدان را در اختیار داشتیم.اینتر باهوش ظاهر شد. مشکلاتی هم وجود دارد اما ما می‌توانیم در قالب  یک تیم، مشکلات را از بین ببریم.از هواداران تشکر می‌کنم. ساختن چنین جو خاصی در دیگر ورزشگاه‌ها اصلا آسان نیست.ما با  نشان دادن حداکثر توانمان، جواب اعتماد هواداران را دادیم و می‌خواستیم آن‌ها را خوشحال کنیم. 

او در ادامه افزود: مارسلو و هنریکه در این بازی خیلی خوب ظاهر شدند.مقابل یک تیم دفاعی، یافتن فضاهای خالی خیلی سخت بود اما ایکاردی خیلی خوب از فرصت‌ها استفاده کرد.او خطرناک نبود اما وقتی توپ را در اختیار نداشتیم، خیلی خوب نقش حامی را به عهده داشت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار