آنچلوتی در ماه ژانویه از بایرن مونیخ می‌رود

بر اساس ادعای هافبک پیشین باواریایی‌ها، سرمربی بایرن مونیخ در ماه ژانویه از این تیم جدا می‌شود.

، کارلو آنچلوتی که از حضورش روی نیمکت مربیگری بایرن مونیخ تنها یک سال می‌گذرد و این تیم را فصل گذشته به قهرمانی بوندس‌لیگا رساند، این فصل شروع آنچنان خوبی با باواریایی‌ها نداشته و شکست ۲ بر صفر شب گذشته (شنبه) این تیم برابر هوفنهایم، هواداران بایرن مونیخ را در شوک فرو برده است.

ماریو باسلر، هافبک پیشین بایرن مونیخ که در حال حاضر به عنوان مدیر ورزشی تیم فوتبال لوکوموتیو لایپزیگ از لیگ‌های محلی آلمان فعالیت می‌کند، مدعی شد که آنچلوتی با یک تیم چینی قرارداد امضا کرده و در ماه ژانویه از بایرن جدا خواهد شد.

باسلر در این باره گفت: شنیده‌ام که آنچلوتی با یک تیم چینی قراداد امضا کرده است. از آنجایی که من می‌دانم، او در زمستان بایرن مونیخ را ترک خواهد کرد چون فصل جدید رقابت‌های فوتبال باشگاهی چین همان موقع آغاز می‌شود.

وی البته در ادامه اظهار داشت: نمی‌توانم به طور قطع و صد درصد بگویم که این ادعا درست است، اما منبع من قابل اعتماد است. به هر حال نمی‌خواهم حرف منفی در مورد منبع خبری‌ام که به او اعتماد دارم، بگویم.

هافبک پیشین بایرن مونیخ در پایان خاطرنشان کرد: این حرف من هم بدین معنا نیست که قطعاً این اتفاق خواهد افتاد، اما این شایعه‌ای است که مطرح شده است.

آنچلوتی همچنان دو فصل دیگر با بایرن مونیخ قرارداد دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار