در گفت‌وگو با تسنیم

خوردبین: پیروزی مقابل گسترش فولاد قبل از دیدار با الاهلی مهم بود/ انگیزه بازیکنان بسیار بالاست

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از بازی با الاهلی مهم بود که در لیگ برتر گسترش فولاد را ببریم تا موقعیت‌مان را در بالای جدول استحکام ببخشیم.

محمود خوردبین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط پرسپولیس برای بازی با الاهلی گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد. قبل از بازی با الاهلی مهم بود که در لیگ برتر گسترش فولاد را ببریم تا موقعیت‌مان را در بالای جدول استحکام ببخشیم. بچه‌ها هم یک نمایش عالی داشتند و سه امتیاز مهم گرفتیم تا با روحیه‌ای بالا به مصاف الاهلی برویم.

وی در مورد تقابل تیمش با نماینده عربستان و شانس صعود پرسپولیس اظهار داشت: کاملاً آماده این بازی هستیم و فقط امیدوارم در جریان مسابقه اسیر بدشانسی و اتفاقات فوتبالی نشویم. من که به شکست دادن الاهلی خیلی خوش‌بین هستم. انگیزه بازیکنان هم بسیار بالاست تا در این بازی به هد‌ف‌مان برسیم و در نهایت برنده از زمین بیرون بیاییم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به کری خواندن عمر السوما، بازیکن سوریه‌ای الاهلی خاطر نشان کرد: ما به حاشیه‌ها کاری نداریم و فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستیم. ما در خط حمله طارمی، منشا و علیپور را داریم و در پست‌های دیگر هم از بهترین بازیکنان بهره می‌بریم که برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار