فوتبال ما قانون درست و حسابی ندارد

بیک‌زاده: از کریمی ناراحت نیستم، اما زودتر باید می‌گفت من را نمی‌خواهد/ مشکل من فنی نبود

بازیکن تیم نفت طلاییه گفت که از علی کریمی ناراحت نیست، اما بهتر بود زودتر اعلام می‌کرد که نیازی به او ندارد.

هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اینکه علی کریمی گفته او را نمی‌خواهد، اظهار داشت: از کریمی ناراحت نیستم، چون فوتبال سلیقه‌ای است، اما بهتر بود زودتر اعلام می‌کرد تا می‌توانستم پیش از پایان نقل و انتقالات به تیم دیگری بروم. از یکی دو تیم پیشنهاد داشتم، اما الان مجبورم خانه بنشینم و جایی نروم.

«می‌دانم مشکل من فنی نبود و مشکل چیز دیگری است.» وی با بیان این جمله افزود: همانطور که گفتم از کریمی ناراحت نیستم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. کریمی من را نخواسته و هر مربی برای خودش سلیقه دارد، اما باشگاه باید تکلیف ما را مشخص کند و حق زن و بچه‌مان را بدهد. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید جوابگو باشند. قرار نیست بازیکنی قرارداد ببندد و با آمدن مالک جدید قراردادها را یک طرفه فسخ کنند.

بازیکن تیم نفت طلاییه خاطرنشان کرد: من الان جز منزلم کجا باید بروم؟ فوتبال ما قانون درست و حسابی ندارد و باید ثبات پیدا کند. چه کسی باید حق زن و بچه ما را بدهد؟ بدون اینکه جواب داده و تکلیف حق و حق را مشخص کنند، گفتند مرا نمی‌خواهند.

بیک‌زاده در پاسخ به این سؤال که چطور ممکن است از کریمی ناراحت نباشد، گفت: خدا شاهد است از او ناراحت نیستم. کریمی همبازی من بوده، در تیم ملی هم در مقطعی مربی من بود، اما فوتبال است و هر مربی سلیقه دارد. کریمی فوتبال من را دوست نداشته و ناراحت هم نیستم، اما بهتر بود زودتر اعلام می‌کردند تا خانه نشین نشویم. از سازمان لیگ هم متولی فوتبال است می‌خواهیم پیگیر وضعیت ما باشد. در همه جای دنیا اتحادیه بازیکنان تشکیل شده و در ایران هم باید تشکیل شود تا به وضعیت بازیکنان رسیدگی شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار