یحیی بار دیگر توانایی هایش را ثابت کرد

نوری: حالا مدعی قهرمانی در دو جام هستیم

هافبک باتجربه تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش روندی روبه جلو را در پیش گرفته و برای موفقیت در لیگ برتر و جام حذفی تلاش می کند.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم تراکتورسازی بعد از ۳ شکست ابتدای فصل، توانست نتایج فوق العاده ای را رقم بزند. ۳ برد متوالی مقابل نفت و سایپا در لیگ برتر و پدیده در جام حذفی باعث شده تا همگان روی تراکتورسازی در این فصل نیز حساب ویژه ای باز کنند.


محمد نوری، هافبک باتجربه تراکتورسازی در گفت و گو با خبرنگار "توپ" درباره بازی با پدیده، شرایط خوب تیمش در هفته های گذشته وبرخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


باید تا فینال و قهرمانی حذفی پیش برویم


مقابل پدیده بازی خوبی انجام دادیم. خداراشکر که توانستیم جواز حضور در مرحله بعد حذفی را به دست آوریم و گام مهمی را برداریم. در جام حذفی فرصتی برای جبران وجود ندارد و شما می بینید که چند تیم لیگ برتری کنار رفتند. با این شرایط در جام حذفی باید برای حضور در فینال و قهرمانی تلاش کنید. اگر قرار است به فینال نرسید، همان بهتر که در مرحله اول حذف شوید. به همین خاطر ما برای برد به زمین رفتیم و حالا قطعا هدفمان این است که تا فینال و انشاءالله قهرمانی حذفی پیش برویم.


جوان های تراکتور فوق العاده اند


جوان های تراکتورسازی عملکرد فوق العاده ای داشتند و با جا افتادن آنها در ترکیب دیگر کمبود بازیکن زیاد به چشم نمی آید. ما خوب تمرین می کنیم. تیم یکدست وخوبی داریم و تلاشمان برای موفقیت تراکتورسازی است. 


خوشحالم حضورم مفید بود


قبل از بازی با پدیده مشهد فقط یک جلسه با تیم تمرین کردم و به همین خاطر در ترکیب ثابت قرار نداشتم. حتی مصدومیتم نیز به طور کامل برطرف نشده؛ اما یحیی گل محمدی ترجیح داد در نیمه دوم به میدان بروم. با اینکه از شرایط بازی دور بودم؛ اما خوشحالم که حضورم مثبت بود و توانستم پاس گل بدهم. همین که به تیم کمک کردم، کفایت می کند.


فکر نکنم گل ایرانپوریان آفساید بود


در صحنه ای که به محمد ایرانپوریان با سر پاس دادم، خط را نگاه نکردم. در آن شرایط می توانستم خودم ضربه بزنم؛ اما محمد را دیدم و توپ را برایش ارسال کردم. نمی دانم آفساید بود یا نه اما بعید می دانم که ایرانپوریان جلوتر بوده باشد. لحظه ای که می خواستم پاس بدهم دیدم که ایرانپوریان از عقب داشت اضافه می شد و به همین خاطر پاس دادم. بعید می دانم گل دوم ما آفساید بوده باشد.


به دور از حاشیه جلو می رویم


شرایط تیمی تراکتورسازی خوب شده است. همچنان از نظر بازیکن در مضیقه هستیم؛ اما بچه ها در این سیستم جا افتاده اند و به دور از حاشیه و در آرامش کامل کارمان را جلو می بریم. انشاءالله من و شهرام گودرزی نیز به زودی اضافه می شویم و دست مربی بازتر خواهد شد.


یحیی بار دیگر توانایی هایش را ثابت کرد


یحیی گل محمدی مربی بزرگی است و در تراکتورسازی یکبار دیگر این بزرگی را ثابت کرد. من در صبا و پرسپولیس کنار گل محمدی کار کردم و می دانم که با شناخت کافی به تراکتورسازی آمده است. حالا هم می بینید که تیم ما را متحول کرده و شرایط خوبی داریم. در همان ۳ بازی ابتدایی نیز حق ما باخت نبود. ما فوتبال زیبا و روانی را ارائه می کنیم و خوشبختانه هواداران هم رضایت دارند. 


تلاش می کنیم در هردوجام مدعی باشیم


قطعا روند حرکتی تراکتورسازی روبه جلو است و تلاش می کنیم بهترین  نتایج را رقم بزنیم. بی تردید تیم ما روبه پیشرفت است و تلاش می کنیم در هردو جام مدعی قهرمانی باشیم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار