به خاطر کمالوند و گسترش پیشنهاد پرسپولیس را رد کردم

ابراهیمی: آقای زنوزی! درباره من شفاف سازی کن!

مهاجم تیم تراکتورسازی در واکنش به اظهارات زنوزی، مالک گسترش فولاد صحبت های تندی را علیه او بر زبان آورد.

به گزارش "ورزش‌سه"، بعد از مصاحبه هایی که محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی دو بازیکن سابق گسترش فولاد و کنونی تراکتورسازی درباره مطالبات خود از تیم آبی پوش تبریزی انجام دادند؛ زنوزی مالک گسترش فولاد در مصاحبه تندی علیه آنها موضع گرفت. زنوزی که از حرف های ابراهیمی و گودرزی به شدت ناراحت شده، اعلام کرده چیزهایی درباره این دو بازیکن می داند که اگر دهان باز کند آنها دیگر نمی توانند فوتبال بازی کنند!


در واکنش به صحبت های زنوزی، محمد ابراهیمی مهاجم تراکتورسازی به خبرنگار "توپ" گفت: «من تعجب می کنم که چرا آقای زنوزی می گوید کسی ما را برای انجام این صحبت ها تحریک کرده است. ما فقط حقمان را خواستیم و این موضوع نیاز به تحریک شدن ندارد! من خودم درباره مطالباتم با آقای زنوزی تماس گرفتم و گفتند خبری از اتفاقات باشگاه ندارند؛ اما گفت دستور می دهد کار را جلو ببرد. وقتی اتفاقی نیفتاد، چندبار خودم به باشگاه رفتم و چک هایم را عوض کردم. چند بار آقای سمندر مدیرعامل قبلی باشگاه از من خواست که تحمل کنم و من نیز به احترام نام و نمکی  که خوردیم و باشگاه گسترش فولاد شکایت نکردم. حتی به آقای حسین زاده رییس هیات مدیره باشگاه پیامک زدم و مدیربرنامه هایم نیز اخیرا چند بار با نصیرزاده صحبت کرد. ضمن اینکه وکیلم یکی، دو بار به باشگاه رفت و جوابگوی او نشدند. من به مالک باشگاه همه جوره احترامم را گذاشتم؛ اما کسی پاسخگویم نشد. برایم جالب است که تا دیروز آقای زنوزی می گفت محمد ابراهیمی بچه بامعرفتی است؛ اما حالا که حقش را می خواهد، بی معرفت شده است؟».


وی درباره اینکه زنوزی اعلام کرده اگر دهانش را باز کند و چیزهایی که درباره ابراهیمی و گودرزی می داند بر زبان بیاورد، آنها دیگر نمی توانند در فوتبال بمانند، تاکید کرد: «حتما آقای زنوزی دهان باز کنند و بگویند چه اتفاقی افتاده است تا نه تنها برای مردم شفاف سازی شود که خودمان هم از آن خبردار شویم! اصلا به خودم بگویند تا خودم شفاف سازی کنم. البته خودم که نه، می سپارم کس دیگری درباره اش حرف بزند!»


مهاجم سابق گسترش فولاد همچنین بیان کرد: «جالب است که آقای زنوزی می گوید ما تحریک شده ایم. اتفاقا ایشان از جانب اطرافیانش تحریک شده تا این حرف ها را بر زبان بیاورد؛ همه آنها را هم می شناسم و می دانم که چه اتفاقاتی رخ داده است.»


ابراهیمی درباره اینکه زنوزی گفته اگر بعد از اخراج از تراکتورسازی آنها را جذب نمی کرده، هیچ تیمی خواهانشان نبوده است، اظهار کرد: «اولا آن زمان شهرام گودرزی در تراکتورسازی نبود. درباره خودم هم باید بگویم که کسی من را از تراکتورسازی بیرون نینداخت. من را معاوضه کردند. اتفاقا خیلی هم ناراحت بودند که چرا این اتفاق افتاده است. آن زمان آقای کمالوند خوب صحبتی انجام داد که گفت بنز را با پیکان معاوضه کرده است. اگر من آن یکسال و نیم نبودم، تیم گسترش فولاد کجای جدول بود؟»


وی ادامه داد: «رسول خطیبی کاملا در جریان است، آن زمان من از پرسپولیس پیشنهاد داشتم. حمید درخشان شاهد است و می تواند بگوید که مرا می خواست؛ اما به احترام تراکتورسازی این کار را نکردم. از طرفی چون آقای کمالوند در گسترش فولاد بود، از من خواست به این تیم بروم و من هم پاسخ مثبت دادم.»


ابراهیمی در بخش دیگری از حرف هایش گفت: «نمی دانم چرا بعضی اینقدر زود همه چیز را فراموش می کنند. من که کوچکتر بودم، احترام گذاشتم. آقایان که بزرگتر هستند و ادعا دارند بیشتر از همه از مسائل خبر دارند، چرا احترام را نگه نمی دارند. اینکه بازیکن اگر حقش را بخواهد، اینطور مواخذه شود، واقعا نوبر است و آدم نمی داند چه بگوید.»


مهاجم تراکتورسازی در پایان افزود: « زنوزی گفته که تیم اولش تراکتورسازی است؛ در صورتی که اینطور نیست. تیم اول او استقلال است و به همین خاطر است که رنگ لباس تیمش را آبی انتخاب کرده است!»

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار