سپیدرود فاصله زیادی با تیم‌های دیگر لیگ برتری ندارد

دست‌نشان: بزرگی ملوان را حس کردم/ دوست ندارم انرژی بازیکنان در جام حذفی تخلیه شود

سرمربی ملوان بندر انزلی گفت که دوست ندارد انرژی بازیکنان در مسابقات جام حذفی تخلیه شود یا دچار مصدومیت شوند.

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درخصوص پیروزی ۳ بر یک ملوان مقابل سپیدرود در مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی باشگاه‌های کشور اظهار داشت: واقعاً بازی حساس و سختی را در خانه تیم همسایه لیگ برتری پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه تماشاگران به خوبی از تیم خود حمایت کردند و بازی در شرایط خوبی برگزار شد.

وی ادامه داد: تیم ما به جز ۱۰ دقیقه اول مسابقه که بازیکنان تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بودند، بازی خوبی ارائه داد. از عمق دفاع حریف استفاده کردیم و روی یک ضربه ایستگاهی هم به گل رسیدیم. بازیکنان ملوان در نیمه دوم هم پا پس نکشیدند و در کنترل حریف و ایجاد موقعیت، عملکرد خوبی داشتند. سپیدرود شاید تلاش می‌کرد حمله کند اما به یاد ندارم که موقعیت صد در صدی ایجاد کرده باشد. علاوه بر سه گل، موقعیت‌های دیگری هم داشتیم و اگر دقت می‌کردیم، شاید به تعداد انگشتان یک دست به سپیدرود گل می‌زدیم.

سرمربی ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا سپیدرود توانایی بقا در لیگ برتر را دارد یا خیر، گفت: قطعاً این تیم می‌تواند در لیگ برتر ماندنی شود. شاید حدود پنج تیم باکیفیت در لیگ برتر داریم وگرنه سایر تیم‌ها در یک سطح هستند و احتمال سقوط برای هر کدام وجود دارد. سپیدرود فاصله زیادی با تیم‌های دیگر لیگ برتری ندارد.

دست‌نشان با تشکر از فرهنگ بالای هواداران سپیدرود، تصریح کرد: واقعاً توهینی ندیدم و متوجه فحاشی نشدم. من شرمنده مردم رشت هستم. قبل از بازی، بازیکنان سپیدرود که شاگردانم بودند، به من گل دادند که من هم آنها را به هواداران تقدیم کردم. تماشاگران سپیدرود با اینکه در دربی شکست خورده بودند، از من حمایت و حتی با من درددل کردند.

وی با بیان اینکه پس از بازگشت ملوانان به انزلی، هواداران استقبال گسترده‌ای از اعضای تیم کردند، خاطرنشان کرد: این اتفاق، خاطرات صنعت نفت آبادان را برای من تداعی کرد. از زمان ورود تیم به انزلی که ساعت ۱۰ بود، تا حدود ساعت یک بامداد از ما استقبال کردند و در سراسر شهر انزلی، شادی و نشاط مردم بود. شب گذشته، مردم انزلی به ایران نشان دادند که فوتبال در خانه‌های آنها است و بزرگی ملوان را حس کردم.

سرمربی ملوان در این مورد که به نظر می‌رسد این تیم هدف بزرگی را در جام حذفی دنبال نمی‌کند، به تسنیم گفت: همه هدف ما این است که هواداران را خوشحال کنیم. توانستیم تیم بزرگی را شکست دهیم و در مرحله بعدی مسابقات هم تلاش می‌کنیم، اما خیلی به دنبال جام حذفی نیستیم و دوست نداریم انرژی بازیکنان تخلیه شود یا دچار مصدومیت شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار