در گفت‌وگو با تسنیم

غلامی: منصوریان گفت ۶ سال دیگر می‌توانم بازی کنم/ گل دوم استقلال خطا بود

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اعتقاد دارد که گل دوم استقلال به این تیم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی خطا بوده است.

محمد غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شکست تیمش برابر استقلال در جام حذفی گفت: بازی سختی داشتیم و استقلال آمده بود تا این بازی را ببرد و از بحران خارج شود. آنها مقابل پدیده هم چند فرصت خوب را از دست داده و با بدشانسی نتیجه نگرفته بودند. ما با تیم پرقدرتی بازی داشتیم، ولی کم نیاوردیم و حتی مستحق برد بودیم. متأسفانه نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم.

وی با اشاره به گل دوم استقلال که برخی معتقدند در موقعیت خطا به ثمر رسیده است، تصریح کرد: به نظر من گل دوم خطا بود، چون علی قربانی دروازه‌بان تیم ما را شارژ کرد. به‌هر حال این بازی تمام شده است و ما باید خودمان را آماده ادامه مسابقات لیگ دسته اول کنیم تا در نهایت بتوانیم به لیگ برتر بیاییم.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد صحبت‌هایی که بعد از بازی با علیرضا منصوریان انجام داد، اظهار داشت: آقای منصوریان به من گفت که عملکردم خیلی خوب بود و نباید به فکر خداحافظی از فوتبال باشم. او به من گفت که تا شش سال دیگر هم با این شرایط بدنی می‌توانم فوتبال بازی کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار