باید تیمم را به آرامش برسانم و با بازیکنانم صحبت کنم

مومنی: در لیگ برتر فهمیدم امتیاز زیر پای فیل است!/ مقابل ملوان حساب شده حمله نکردیم

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت لیگ برتر را با لیگ دسته اول متفاوت دانست و گفت: امتیاز گرفتن در این مسابقات بسیار دشوار است.

میر شهاب مومنی در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص شکست ۳ بر یک تیم سپیدرود مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: واقعاً ضعیف کار کردیم. در ۲۰ دقیقه ابتدای بازی فوق‌‌العاده خوب بودیم، اما پس از دریافت گل شاکله تیم ما کاملاً از بین رفت. اگرچه بازی را در لحظات پایانی مساوی کردیم، اما حساب شده حمله نکردیم و در وقت‌های اضافی اصلاً نایی برای دویدن نداشتیم.

وی ادامه داد: هواداران ناراحت هستند و حق هم دارند. به هر  حال در جام حذفی هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. همه دیدند ذوب‌آهن،‌ سپاهان، پارس جنوبی و پیکان چطور حذف شدند. متأسفانه خوب بازی نکردیم و حریف بهتر از ما بود و برد. باید واقع‌بین باشیم و دنبال بهانه جویی نباشیم. 

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در مورد صحبت‌های علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود که گفته بود از مدیرعامل باشگاه درخواست خواهد کرد مبلغی از قرارداد بازیکنان را کم کند، تصریح کرد: اول باید بررسی کنم و بعد نظر دهم. ابتدا باید تیم را به آرامش برسانم و بعد با بازیکنان صحبتی کنم. ما زودتر از تمام تیم‌ها تمرینات پیش‌ فصل را آغاز کردیم، دو اردوی تدارکاتی خوب هم داشتیم و کم و بیش توانستیم رضایت بازیکنان‌مان را جلب کنیم. با همه اینها انتظارم این است بازیکنان در تمام لحظات بازی مانند ۲۰ دقیقه ابتدایی دیدار مقابل ملوان باشند. احساس می‌کنم باید تلاش بیشتری کنیم و تمرکز بیشتری داشته باشیم.

مومنی در ادامه با اشاره به سختی بازی‌های لیگ برتر،‌ عنوان کرد: در لیگ برتر به این نتیجه رسیدیم که امتیاز زیر پای فیل است و برای بدست آوردن آن باید پای فیل را جا به جا کنیم. لیگ برتر با لیگ دسته اول فرق دارد. دو فصل خیلی خوب را پشت سر گذاشته‌ایم و مقابل همه تیم‌ها یا بردیم یا مساوی کردیم، اما این فصل کمی با مشکل روبه‌رو شدیم. فوتبال مثل زندگی است و روزهای تلخ و شیرین دارد. در روزهای شیرین نباید خودمان را گم کرده و در روزهای تلخ هم باید صبر کنیم.

وی با اشاره به شعارهای برخی از هواداران سپیدرود،‌ خاطرنشان کرد: نباید در روزهای تلخ الفاظی به کار ببریم که شأن فوتبال ما را زیر سوال ببرد. اگر می‌خواهیم فوتبال خوب داشته باشیم، باید باور کنیم سه نتیجه در فوتبال وجود دارد،‌ برد،‌ مساوی،‌ باخت که در جام حذفی مساوی هم وجود ندارد. باید خودمان را آماده کنیم،‌ نه اینکه به کسی توهین کنیم. باید روزهای خوش را به یاد بیاوریم و برای آینده برنامه‌ریزی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار