کاستا خانواده‌اش را به مادرید برد

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال چلسی که از سوی سرمربی آبی‌پوشان لندن طرد شده است، قصد بازگشت به لندن را ندارد و ظاهراً به هر نحو ممکن می‌خواهد به تیم سابقش برگردد.

و به نقل از نشریه سان انگلیس، خانواده دیه‌گو کاستا مهاجم چلسی که هنوز از بازگشت به این تیم خودداری می‌کند، به مادرید سفر کرده‌اند و به این ترتیب مقدمات بازگشت بازیکن تیم ملی اسپانیا به تیم سابقش فراهم شد.

با وجود احضار شدن کاستا به تمرینات تیم فوتبال چلسی، او هنوز به لندن برنگشته و منتظر است که راه بازگشتش به اتلتیکو مادرید هموار شود. حالا به نظر می‌رسد که این اتفاق در شرف وقوع است چرا که کاستا خانواده‌اش را عازم پایتخت اسپانیا کرده است. چلسی با وجود آنکه سرمربی‌اش آنتونیو کونته به کاستا گفته که در برنامه‌های او برای فصل آینده جایی ندارد، نام این بازیکن اسپانیایی را در فهرست بازیکنانش در لیگ برتر قرار داده است اما این بازیکن ۲۸ ساله هنوز به استمفوردبریج برنگشته است و میزان جریمه غیبتش روزبه روز در حال افزایش است.

نشریه سان، کاستا حتی قصد ندارد به استمفوردبریج برگردد تا کمدش را در رختکن آبی‌های لندن تخلیه کند و به هم‌تیمی‌هایش گفته است که لوازم او را بردارند. او اما در هر حال ممکن است مجبور به بازگشت شود تا سیر اداری انتقالش از چلسی برای بازگشت به تیمی که ۴ سال در آن توپ زد را طی کند.

ظاهراً مسئولان اتلتیکو مادرید به کاستا گفته‌اند که او را می‌خواهند و این در حالیست که پیش از این شایعاتی درباره تمایل فنرباغچه ترکیه برای خرید او شنیده می‌شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار