در گفت‌وگو با تسنیم

محمدی: با قایق‌های قرضی صاحب مدال طلا و نقره شدیم/ به جز تهران در سایر شهرها امکانات تمرین با قایق را نداریم

ملی پوش روئینگ کشورمان گفت: اکثر حریفان ما در بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا طلایی بودند اما به خاطر علم مربی خود در این مسابقات بهتر از حریفانمان تایم زدیم و به فینال رسیدیم.

مسعود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا اظهار داشت: به خاطر تمرینات خوبی که در این ۵ ماه زیر نظر جیوگا، مربی اهل رومانی داشتیم بچه‌ها به سطح بالایی رسیدند. ما تایم‌های خوبی در ایران ثبت کردیم اما فکر نمی‌کردیم این زمان‌ها را در مسابقات قهرمانی آسیا تکرار کنیم. خوشبختانه در طول مسابقات نه تنها زمان‌های ثبت شده را تکرار کردیم بلکه آن را ۱۵ ثانیه ارتقا دادیم. اختلاف زمان‌ها برای کسب مدال با صدم ثانیه بود و رقابت‌ها نزدیک بود.

وی در ادامه افزود: اکثر حریفان ما در بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا طلایی بودند اما به خاطر علم مربی خود در این مسابقات بهتر از حریفانمان تایم زدیم و به فینال رسیدیم. این نتیجه در حالی رقم خورد که چند قایق ما مناسب نبود و بعد از حضور در فینال قایق هند و کویت را گرفتیم و توانستیم مدال طلا و نقره را در دو نفره و چهارنفره بگیریم.

ملی‌پوش روئینگ کشورمان در پاسخ به این سوال که با کسب این نتایج تا چه حد می‌توان به ارتقا مدال‌های قایقرانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا امیدوار بود، گفت: ما ۴ ماه با مربی خود تمرین کردیم و نتایج خوبی هم کسب کردیم اگر ۱۲ ماه بماند رنگ مدال‌ها طلا و تعداد آن هم بیشتر می‌شود. علم این مربی را کسی ندارد و با حضور همین تیم با تجربه و مربیگری جیوگا حتما نتایج خوبی خواهیم گرفت.

وی تاکید کرد: قایق‌های ما مربوط به سال ۸۶ بود که چین به ایران هدیه داده است و خیلی هم سنگین هستند البته یک سری قایق‌ها در گمرک است و چند ماه است که به دست تیم ملی نرسیده است.

محمدی خاطرنشان کرد: اگر در زمستان اردوی برون مرزی در چین و اسپانیا و آذربایجان بگذارند و در ۶ ماه اول سال آینده و پیش از بازی‌های آسیایی در کاپ جهانی شرکت کنیم نتیجه خوبی در جاکارتا خواهیم گرفت.

وی در پایان گفت: امیدوارم مسئولان زنجان هم از ملی پوشان حمایت کنند. ما تمام مدت در اردو هستیم و اردوها نیز در ابهر برگزار شد. به جز تهران در سایر شهرها امکانات تمرین با قایق را نداریم و باید بدنسازی و دو داشته باشیم. از تیم ۴ نفره حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا ۳ نفر از زنجان بودند اما قایق نداریم و باید تنها تمرین بدون قایق داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار