اطلاعیه شرکت بهنام پیشرو در مورد تغیر مالکیت باشگاه نفت

باشگاه نفت تهران با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرد ورزش و جوانان استان تهران و فدراسیون فوتبال نباید حق و حقوق شرکت بهنام پیشرو کیش که ۱۰ میلیارد هزینه کرده را نادیده بگیرند.

و به نقل از سایت رسمی نفت تهران، باشگاه نفت با توجه به ثبت قرارداد امین منوچهری اطلاعیه زیر را صادر کرد:

هیئت فوتبال بر اساس کدام نقل و انتقال و کدام مدرک و مستند اقدام به ثبت قرارداد این بازیکن کرده و بر چه اساس و مستنداتی در کانال رسمی خود از منوچهری به عنوان بازیکن تیم «نفت طلاییه» یاد کرده است؟

این قرارداد با امضای کدام مدیرعامل و چه مهری از باشگاه نفت به ثبت رسیده و بر چه اساس از نفت تهران با مالکیت و مدیریت بهنام پیشرو کیش به عنوان «نفت طلاییه» یاد می‌شود؟! امیدواریم هیئت فوتبال در این باره به ما و رسانه‌ها توضیح دهد که با چه مستنداتی این قرارداد را ثبت کرده و چگونه خیلی راحت حق و حقوق بهنام پیشرو کیش را نادیده گرفته و از واژه «نفت طلاییه» استفاده می‌کند؟ اگر مستندات قانونی وجود داشته باشد هیئت فوتبال قطعا توضیح خواهد داد. غیر از این است؟

یک مقام رسمی هیئت فوتبال در پاسخ به این سوال که بر چه اساسی قرارداد آقای منوچهری ثبت شده عنوان می‌کند این اقدام بر اساس تماس گل‌محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با شیرازی رئیس هیئت فوتبال انجام شده است. اگر این ادعا صحت داشته باشد. گل‌محمدی بر چه اساسی چنین دستوری به هیات فوتبال می دهند؟! بر اساس کدام انتقال رسمی؟!

وزارت ورزش، اداره ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هیئت فوتبال توجه داشته باشند. تاجیک که در رسانه‌ها از انتقال نفت به پارس طلاییه خبر داده‌اند چه سمتی به عنوان واگذار کننده دارند؟ او عضو هیئت واگذاری نبوده‌ و هر انتقالی با نامه او نمی‌تواند وجاهت قانونی داشته باشد. باشگاه نفت با امضای آقایان قنبرزاده و عماد حسینی و تایید هیئت واگذاری وزارت نفت و دارندگان حق امضا طبق صورتجلسات ثبت شده در روزنامه رسمی و ثبت شرکت‌ها به بهنام پیشرو کیش واگذار شده و وزارت نفت نمی‌تواند و نباید قانونا و عرفا هر بار با امضای اشخاص متفاوتی باشگاه نفت را به شرکت‌های مختلف واگذار کنند.

شرکت بهنام پیشرو کیش درباره اتفاقات رخ داده متعاقبا اطلاعیه‌ای را صادر خواهد کرد و در راستای شفاف‌سازی و آگاهی رسانه‌ها از اتفاقات عجیب رخ داده و همچنین دفاع از حق و حقوق خود مستنداتی را هم طی روزهای آتی منتشر خواهد کرد تا مشخص شود آنهایی که تا دیروز تاکید می‌کردند اگر مشکل مالیاتی را حل کنید انتقال رسمی انجام می‌شود امروز چگونه به نامه‌های غیرقانونی و فاقد وجاهت قانونی و بدون تعیین تکلیف شرکت بهنام پیشرو کیش که تاکنون ده میلیارد هزینه کرده وجاهت می‌دهند.

آیا حمایت از بخش خصوصی چگونه به شعاری در ورزش و فوتبال تبدیل شده و برخی مسئولان توجه ندارند چه جفاهایی از سوی تصمیم‌گیرندگان در حق بخش خصوصی را شاهد هستیم؟! منتظر شفاف‌سازی و انتشار مستنداتی در این باره طی امروز و روزهای آتی باشید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار