بازی‌های هفته آخر مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا زیر ذره‌بین AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا تحقیقاتی را برای سلامت نتایج رقم خورده در هفته آخر دور پایانی بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آغاز کرده است.

و به نقل از سایت AFC، به دنبال انتشار گزارش‌هایی مبنی بر احتمال بروز تخلف و نقض قوانین در دیدارهای هفته پایانی دور آخر از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کنفدراسیون فوتبال آسیا تحقیقاتی در این خصوص آغاز کرده است.

AFC در حال حاضر منتظر است تمام گزارش‌ها ومستندات مرتبط با این موضوع در اختیارش قرار بگیرد تا گام‌های بعدی را برای پی بردن به سلامت بازی‌هایی که در تاریخ پنجم سپتامبر (۱۴ شهریور) برگزار شدند را بردارد.

AFC همچنین قرار است با نهاد حاکم بر دنیای فوتبال همکاری کند تا گزارش‌های لازم در خصوص موضوع‌هایی که در حوزه قضایی فیفا قرار می‌گیرد را فراهم کند.

در ماه ژوئن سال جاری، AFC در نامه‌ای به اعضای این کنفدراسیون بر لزوم رعایت بی‌طرفی سیاسی در مسائل مربوط به فوتبال تأکید کرد و حالا با استناد به همان بخشنامه، کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد پایبندی اعضای‌اش به این اصل را در بازی‌های آخرشان در هفته پایانی مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بررسی کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار