نیمار و رؤسایش به بازی جوانمردانه مالی خندیدند

رئیس لالیگا: مچ پاری‌سن‌ژرمن را سر بزنگاه گرفتیم!

رئیس سازمان لیگ اسپانیا مدعی است که تیم متمول شهر پاریس، قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا را به سخره گرفته است.

و به نقل از نشریه مارکا، داستان انتقال نیمار از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن با پرداخت شدن غرامت ۲۲۲ میلیون یورویی فسخ قرارداد او به آبی‌و‌اناری‌ها هنوز هم سوژه‌ای داغ و جنجالی برای رسانه‌های اروپایی و یکی از موضوع‌های مورد بحث در میان رؤسای سایر باشگاه‌های قاره سبز از جمله خاویر تباس، رئیس سازمان لیگ اسپانیا است.

تباس اعتقاد دارد که این جابه‌جایی کاملاً با قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا که باشگاه‌های اروپایی را ملزم می‌کند به اندازه دخل‌شان برای خرید بازیکن خرج کنند، در تضاد است. او با بیان اینکه PSG‌ قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا (FFP) را به سخره گرفته است، از یوفا خواست که فرآیند خریدهای تابستانی این فصل پاریسی‌ها را مورد بازرسی قرار دهد.

تباس در اجلاسی در شهر منچستر، اظهار داشت: ما مچ پاری‌سن‌ژرمن را سر بزنگاه و در حین ارتکاب جرم گرفتیم. نیمار علناً قانونی که همه ما خودمان را به رعایت آن ملزم کرده‌ایم به سخره گرفت و حالا او و دیگر اعضای باشگاهش دارند به این قانون می‌خندند. حداقل کاری که ما می‌توانیم انجام بدهیم، این است که پرونده‌ای برای رسیدگی به این جابه‌جایی تشکیل بدهیم. یوفا قوانین بازی جوانمردانه مالی را وضع کرده و ما فکر می‌کنیم که از این قانون تخطی شده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار