ژنرال جمعه: سوریه برابر ایران عملکردی عالی داشت/ الحکیم: به بازیکنانم اعتماد کامل دارم

ر‌ئیس کمیته ملی المپیک سوریه در مراسم تکریم تیم ملی فوتبال این کشور عملکرد شاگردان ایمن الحکیم را ستود.

و به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، اعضای تیم ملی فوتبال سوریه پس از کسب نتیجه تساوی برابر ایران در بازی هفته پایانی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا و راهیابی به مرحله پلی‌آف از سوی کمیته ملی المپیک سوریه مورد تقدیر قرار گرفتند.

ژنرال جمعه، رئیس کمیته ملی المپیک سوریه با تقدیر از عملکرد عالی ملی‌پوشان فوتبال این کشور در مصاف با ایران گفت: نتیجه خوب بازی پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به خاطر کیفیت فنی بالا رخ داد و این تیم از توانمندی لازم برای غلبه بر استرالیا نیز برخوردار است.

فادی الدباس، نایب رئیس فدراسیون فوتبال سوریه هم اظهار داشت: سوریه توانست با تیم‌های بزرگ آسیایی رقابت نزدیکی داشته باشد و به مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند.

ایمن الحکیم، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه هم گفت: اعتماد کامل به بازیکنان سوریه در بازی آینده با استرالیا دارم. ما مطالعه خود را روی این تیم و بازیکنانش آغاز کرده‌ایم. می‌خواهیم با شناخت نقاط ضعف و قوت استرالیا مسیر صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را هموار کنیم.

تیم ملی فوتبال سوریه سه‌شنبه گذشته با کسب نتیجه تساوی ۲ - ۲ برابر ایران در ورزشگاه آزادی تهران در رده سوم جدول گروه A آسیا با ۱۳ امتیاز پس از تیم‌های ایران و کره جنوبی قرار گرفت تا راهی مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار