ملوان شرایطش بهتر از ماست

حسینی: از رویارویی با ملوان استقبال می‌کنیم/ در جام حذفی هزار اتفاق غیرمنتظره می‌افتد

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد انتظار نداشته‌اند در مرحله نخست جام حذفی با ملوان بندرانزلی روبه‌رو شوند،‌ اما از این اتفاق استقبال می‌کنند.

سیدمحمد حسینی در گفت‌و‌گو با خبرگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال اظهار داشت: الان تیم‌های لیگ یکی در کوران رقابت‌ها هستند، اما ما دو هفته است که به دلیل تعطیلی لیگ برتر در مسابقات حضور نداریم. به نظرم شرایط ملوان اکنون به لحاظ تیمی بهتر از ماست. ما دو سه بازی تدارکاتی در این تعطیلات انجام داده‌ایم،‌ اما از آمادگی دو هفته پیش فاصله گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: در هرصورت این بازی دربی است و مردم انتظار دارند تا ما در این مسابقه پیروز شویم. تمرینات پرفشاری را در این مدت انجام داده‌ایم و همه چیز آماده است تا یک بازی خوب را مقابل ملوان انجام دهیم.

دروازه‌بان تیم  سپیدرود رشت در مورد حاشیه‌هایی که همواره در دربی استان گیلان وجود داشته گفت: آخرین دربی دو تیم در فصل گذشته کم‌ترین حاشیه را داشت. در هر صورت دربی شرایط خاص خودش را دار و از حساسیت‌های بالایی بین مردم برخوردار است. هر چقدر ما و عوامل برگزاری بتوانیم این حساسیت‌ها را نزد مردم کمتر کنیم،‌ شاهد حاشیه‌های کمتری در بازی خواهیم بود.

حسینی در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم سپیدرود حضور در جام حذفی را جدی می‌گیرد یا خیر؟»، عنوان کرد: اگر نمی‌خواستیم این مسابقات را جدی بگیریم، اصلاً در رقابت‌ها شرکت نمی‌کردیم. همین که در این مسابقات هستیم، یعنی نیم نگاهی به مراحل بالایی مسابقات داریم. جام حذفی جام شگفتی‌هاست و هزار اتفاق غیر منتظره در آن می‌افتد. فقط ما فکر نمی‌کردیم در اولین بازی به ملوان بخوریم که از این موضوع هم استقبال می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار