در واکنش به فروش باشگاه نفت

قدوسی: تاجیک را به رسمیت نمی‌شناسیم، او چه سمتی دارد که می‌گوید نفت واگذار شد؟!/ هر بار یک چیز جدید از شرکت بهنام پیش‌رو خواستند

سخنگوی باشگاه نفت تهران نسبت به انتشار خبر فروش این باشگاه به یک شرکت دیگر واکنش نشان داد.

حسین قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در واکنش به صحبت‌های بیژن تاجیک مبنی بر واگذاری باشگاه نفت به شرکت پارس طلاییه، اظهار داشت: آقای تاجیک چه سمتی دارد که این را می‌گوید؟ ایشان قبلاً هم مصاحبه کرده و برای باشگاه نفت تهران حواشی به وجود آورده بود. ایشان الان هم این خبر را اعلام می‌کند و مدعی است که بین سه شرکت مزایده انجام شده است. این مزایده اصلاً کجا برگزار و کجا آگهی شد؟! آقای تاجیک! ما شما را به رسمیت نمی‌شناسیم. شما جز یک سهام‌دار، سمت دیگری در باشگاه نفت نداری! شما از اعضای هیئت واگذاری نبودی که تصمیم می‌گیری. همه می‌دادند شما چه سمتی داری.

سخنگوی باشگاه نفت تهران افزود: بارها گفتیم و باز هم می‌گوییم که اگر باشگاه نفت به فروش برسد، به عنوان تخلف و فروش مال غیر پیگیری قانونی خواهد داشت. مستندات زیادی هم وجود دارد که اگر لازم باشد، آنها را «رو» می‌کنیم. دوستان برخلاف توافقاتی که در دفتر آقای گل‌محمدی شد، هر بار یک چیز جدید از شرکت بهنام پیش‌رو خواستند. آنها گفتند مالیاتت را پرداخت کن تا باشگاه را به تو بدهیم. این شرکت مشکلات مالیاتی را حل و ۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به اداره مالیات چک داد، اما باز هم باشگاه را ندادند. همچنین ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد به بازیکنان هم پرداخت شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار