کریمی: تیم ما کجا، استقلال خوزستان کجا/ شاید ما هم قشقایی شدیم!

سرمربی تیم فوتبال میعاد مغان گفت: بازی تیم ما با استقلال خوزستان جنگ دارا و ندار است.

خبرنگار ورزشی ، حمید کریمی، سرمربی تیم مغان اردبیل در مورد دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان در جام حذفی گفت: تیم ما از لیگ استانی اردبیل به این مرحله از مسابقات جام حذفی آمده است و به دنبال این هستیم که بازی خوبی را مقابل قهرمان دو فصل پیش لیگ که عملکرد خوبی هم در لیگ قهرمانان آسیا داشت، ارائه دهیم.

وی افزود: این هم از شانس بد ماست که باید با یک تیم لیگ برتری بازی کنیم. هفت سال پیش هم تیم ذرت کاران اردبیل  در همین مرحله با استقلال برخورد کرد و شکست پرگلی را پذیرا شد. تیم ما جوان است و ان‌شاءالله بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای شهر مقان و استان اردبیل باشیم.

سرمربی میعاد مغان در ادامه یادآور شد: بازی فردا جنگ دار و ندار است. استقلال خوزستان قهرمان دو فصل پیش است و ما هم از لیگ استانی می‌آییم. تیم آنها کجا و تیم ما کجا! به‌هر صورت امیدوارم فردا بازی خوبی را ارائه دهیم.

کریمی در پایان راجع به اینکه آیا تیمش می‌تواتند به مانند قشقایی که پرسپولیس را فصل پیش شکست داد در جام حذفی امسال شگفتی‌ساز شود، عنوان کرد: سکه دو رو دارد. مثل فوتبال که یک طرفش برد است و طرف دیگرش باخت. شاید ما هم بتوانیم مثل قشقایی شگفتی‌ساز شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار